Warszawski SEN z ofertą brunchową

Udostępnij artykuł
Koncept restauracyjno-klubowy, zlokalizowany nad samym brzegiem Wisły, od ponad roku organizuje imprezy muzyczne w piątki i soboty. Teraz otworzył się na niedzielne popołudnia dla wszystkich swoich gości.

– Brunch SEN to pretekst, by spędzić niedzielę w niepowtarzalnej, domowej atmosferze. W każdą niedzielę, od 12:00 do 16:00, szef kuchni lokalu SEN zaprasza na bufet, prezentujący mieszankę smaków, wśród których każdy znajdzie swoje ulubione pozycje. Znakomitym dopełnieniem każdego brunchu jest stacja live cooking, która pozwala na tworzenie autorskich dań i zabawę różnorodnością smaków – przekonuje Oliwia Chęcińska, brand manager konceptu.

Brunch to również idealny czas dla rodzin z dziećmi, dzięki obecności animatora, maluchy mają możliwość uczestnictwa w kreatywnych warsztatach plastycznych rozwijających wyobraźnię najmłodszych gości.

SEN to przestrzeń otwarta przez cały rok. Dodatkowo latem daje wspaniałą możliwość, by delektować się wakacyjnym czasem na zielonym tarasie i zachwycać się niesamowitym widokiem na Wisłę oraz Stadion Narodowy.

Warianty:
Brunch – 89 zł / os.
Maluchy do lat 7 jedzą za darmo
Dzieciaki 7-12 lat – 50 proc. zniżki

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.08.2019
Aktualizacja: 22.08.2019