Weranda Bistro z działaniami eko

Udostępnij artykuł
Restauracja zlokalizowana w Hali Koszyki jako jedna z pierwszych w Polsce zrezygnowała z plastikowych słomek, a do końca września wszystkie opakowania na wynos zostaną zastąpione opakowaniami jednorazowymi, ekologicznymi – biodegradowalnymi.

Weranda Bistro od zawsze ma duże zielone serce, o czym świadczy nie tylko ich umiłowanie do zieleni, zielony ogród w postaci prawdziwej miejskiej jungli w centrum miasta, ale też liczne aktywności związane z ekologią.

Weranda w dniach 20-22 września weźmie też udział w ”Sprzątaniu Świata”organizowanym przez Fundację Nasza Ziemia – wydeleguje na ten dzień zespół do sprzątania” kawałka ziemi”. Dodatkowo
w restauracji trwa akcja z kawą przelewową – każdy kto przyjdzie ze swoim kubkiem (byle nie jednorazowym ) dostanie kawę przelewową za darmo. Akcja ma na celu propagowanie używanie kubków wielokrotnego użytku i zwrócenie uwagi na problem niepotrzebnego generowania śmieci. Właściciel Werandy Jan Poniński zaraził cały swój zespół do bycia “eco-friendly” i na pewno na ww. akcjach nie poprzestanie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – SIERPIEŃ-WRZESIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 04.09.2019
Aktualizacja: 04.09.2019