Weranda Family dostarcza domowe schabowe lekarzom i pielęgniarkom z poznańskich placówek medycznych

Udostępnij artykuł
W tak trudnym czasie musimy trzymać się razem. To motto przyświeca całej naszej Werandowej Rodzinie. Dlatego szczerze zachęcamy do wpłat na posiłki dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników i całego personelu – oni wszyscy WALCZĄ teraz o nasze zdrowie i życie! Im większą sumę uda się nam uzbierać, tym większą pomoc jako Weranda będziemy mogli okazać – zachęca marka na stronie zbiórki #PomagamySzpitalom.

Każda taka zrzutka to większa ilość dań, częstsza okazja do realnej pomocy tym, którzy od świtu do zmierzchu ratują ludzkie życie – często bez możliwości odpoczynku czy zjedzenia czegoś ciepłego i pożywnego.

Każda porcja schabowego kosztuje 20 zł, na koniec dnia uzbierane pieniądze są zliczane, a kwota dzielona przez 20 zł. Od samego rana kucharze przygotowują określoną liczę porcji. Codziennie pojawia się też raport sprzedaży z dokładną analizą każdej złotówki i fotorelacja.

#WerandaPomaga
prosimy kliknąć, aby przejść do zbiórki

Weranda Family – tak jak inne lokale gastronomiczne – znalazła się aktualnie w ciężkiej sytuacji. Z uwagi na zamknięcie restauracji, musieliśmy bowiem całkowicie zmienić swój profil działania i zasady funkcjonowania, przestawiając się w pełni na zamówienia na wynos i dowóz. To, że jest to dla nas ciężki czas, nie oznacza jednak, że nie widzimy tych, którzy są bardziej potrzebujący, którzy w pocie czoła pracują by uchronić nas przed szerzącym się z każdej strony zagrożeniem. Kilkukrotnie w ostatnim czasie wspieraliśmy tych, którzy walczą na pierwszej linii frontu, biorąc na siebie olbrzymią odpowiedzialność i zapewniając nam ochronę przed wirusami, chorobą, przed stratą tego co najcenniejsze – zdrowia, naszych bliskich – czytamy na stronie zbiórki.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 31.03.2020
Aktualizacja: 31.03.2020