Wkrótce otwarcie czterogwiazdkowca w Łodzi

Udostępnij artykuł

Czterogwiazdkowiec będzie zlokalizowany w centrum Łodzi przy ul. Piłsudskiego, w sasiedztwie Galerii Łódzkiej. Jego otwarcie planowane jest na przełom lipca i sierpnia. W hotelu znajdą się: 143 pokoje (w tym 5 apartamentów), 5 sal konferencyjnych (dla 160 i 70 osób oraz 3 sale do 20 osób), restauracja, drink bar, basen (20 m długości), trzy sauny oraz jacuzzi.

Trzygwiazdkowy Hotel Ambasador funkcjonuje od 1995 roku. jest położony w parku przy Stawach Jana, około 150 m od trasy Łódź – Katowice,. W hotelu znajduje się 120 pokoi (jedno-, dwu- i trzyosobowych), oraz cztery apartamenty. Wszystkie pokoje są z łazienkami, TV, telefonem, klimatyzacją indywidualnie sterowaną oraz ze stałym dostępem do internetu. Do dyspozycji gości pozostaje pięć sal konferencyjnych, (dla 10, 25, 50 oraz 140 osób). Wszystkie sale są wyposażone w sprzęt konferencyjny, stały dostęp do internetu. Sale większe posiadają terasy zewnętrzne. Hotel oferuje również dwie sale restauracyjne, obie przystosowane są do organizacji imprez okolicznościowych i bankietów (dla 80 i 140 osób). Hotelowi goście moga równiez korzystać z drink baru, bilarda, sali do ćwiczeń wraz ze stołem do tenisa, basenu zewnętrznego, patia wraz z grillem. W 2004 r. obiekt zainwestował w basen wewnętrzny wraz z sauną suchą i parową oraz wanną z hydromasażem.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 09.07.2010
Aktualizacja: 09.07.2010