Wkrótce otwarcie hotelu Gdańsk Yachting

Udostępnij artykuł

W nowej części ma znaleźć się centrum Med Spa, oferujące ekskluzywne zabiegi na ciało i twarz, oraz cztery nowoczesne sale konferencyjne. Dzięki systemowi łączenia sal, możliwe będzie zorganizowanie konferencji nawet dla 120 osób, przy jednoczesnym zapewnieniu wszystkim uczestnikom bazy noclegowej w hotelu.

Bliskość mariny jachtowej stała się inspiracją do zaprojektowania wnętrz w stylu marynistycznym, dlatego w hotelu Gdańsk Yachting, oprócz zaplecza spa i konferencyjnego, udostępnionych zostanie również 36 pokoi hotelowych o wystroju nawiązującym do tradycji żeglarskich.

Butikowy hotel Gdańsk, który powstał w 2008 roku, oferuje gościom 10 pokoi jednoosobowych oraz 26 pokoi dwuosobowych. Udogodnieniem dla gości jest dostępny w całym hotelu bezprzewodowy oraz przewodowy Internet. W każdym pokoju znajduje się telewizja satelitarna, telefon i łazienka z wanną lub prysznicem. Dodatkowo każdy z pokoi posiada minibar oraz własny sejf. Cena za pokój jednoosobowy od poniedziałku do piątku kosztuje 490 zł. W obiekcie znajduje się również Browar Restauracyjny Brovarnia Gdańsk oraz lobby bar. Hotel oferuje ponadto sale konferencyjne oraz centrum spa. Goście hotelowi mogą skorzystać również z usługi concierge’a. 

Opublikowano: 09.07.2010
Aktualizacja: 09.07.2010