Wkrótce ruszy hotel Malinowy Dwór

Udostępnij artykuł

Powołano dział marketingu, który odpowiada za rezerwacje w obiekcie, który ruszy w najbliższych tygodniach. Data została przesunięta o ponad pół roku. Początkowo obiekt miał ruszyć zimą 2009/2010, ale inwestor zdecydował się na poszerzenie bazy zabiegowo-rekreacyjnej, co wymagało dodatkowych prac.

W kompleksie spa znajdą się m.in.: liczne gabinety kosmetyczne, masażu i odnowy biologicznej, sauny, baseny i centrum rehabilitacyjne. Hotel w Świeradowie będzie posiadał około 68 pokoi na 120 osób.

Malinowy Dwór w Świeradowie będzie drugim obiektem spółki Malinowy Zdrój w Polsce (obecnie działa czterogwiazdkowy hotel w Solcu Zdroju). Jak już pisaliśmy, w planach firmy jest stworzenie sieci hoteli o profilu medical spa, które ulokowane będą w malowniczo położonych miejscowościach naszego kraju. Jednocześnie wprowadzana na rynek jest autorska seria balneokosmetyków opartych na bazie naturalnych leczniczych surowców uzdrowiskowych (głównie wysokozmineralizowanej wody siarczkowej ze źródła Malina). Produkty te zostały wprowadzone na rynek w sierpniu 2009 roku i dystrybuowane głównie poprzez sklep internetowy. W ofercie są kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów. Przedstawiciele firmy zapowiadają, że asortyment będzie sukcesywnie powiększany.
 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 22.07.2010
Aktualizacja: 22.07.2010