Wkrótce ruszy hotel Malinowy Dwór

Udostępnij artykuł

Powołano dział marketingu, który odpowiada za rezerwacje w obiekcie, który ruszy w najbliższych tygodniach. Data została przesunięta o ponad pół roku. Początkowo obiekt miał ruszyć zimą 2009/2010, ale inwestor zdecydował się na poszerzenie bazy zabiegowo-rekreacyjnej, co wymagało dodatkowych prac.

W kompleksie spa znajdą się m.in.: liczne gabinety kosmetyczne, masażu i odnowy biologicznej, sauny, baseny i centrum rehabilitacyjne. Hotel w Świeradowie będzie posiadał około 68 pokoi na 120 osób.

Malinowy Dwór w Świeradowie będzie drugim obiektem spółki Malinowy Zdrój w Polsce (obecnie działa czterogwiazdkowy hotel w Solcu Zdroju). Jak już pisaliśmy, w planach firmy jest stworzenie sieci hoteli o profilu medical spa, które ulokowane będą w malowniczo położonych miejscowościach naszego kraju. Jednocześnie wprowadzana na rynek jest autorska seria balneokosmetyków opartych na bazie naturalnych leczniczych surowców uzdrowiskowych (głównie wysokozmineralizowanej wody siarczkowej ze źródła Malina). Produkty te zostały wprowadzone na rynek w sierpniu 2009 roku i dystrybuowane głównie poprzez sklep internetowy. W ofercie są kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów. Przedstawiciele firmy zapowiadają, że asortyment będzie sukcesywnie powiększany.
 

Opublikowano: 22.07.2010
Aktualizacja: 22.07.2010