Wrocław: MAX Premium Burgers startuje z drugim lokalem

Udostępnij artykuł
Szwedzka sieć kontynuuje rozwój. Jedenasty punkt w kraju, ruszył 23 marca o 9:00 w Galerii Wroclavia. Marka działa na polskim rynku od września 2017 r.

MAX Premium Burgers rozpoczął rozwój w Polsce, otwierając pierwszy lokal we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej. Wkrótce dołączyły do niego obiekty w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i na Śląsku. Teraz firma otwiera drugą dziesiątkę, ponownie zaczynając od Wrocławia.

Nowy lokal znajduje się w centrum handlowym Wroclavia z wejściem bezpośrednio z ul. Suchej. Wystrój wnętrza ma stonowany skandynawski charakter. Kolorystycznie dominują szarości oraz naturalne drewno. Na sali jadalnej jest 20 miejsc siedzących. Ogródek na zewnątrz to dodatkowych kilka miejsc. Goście mogą składać zamówienie u kasjera lub skorzystać z jednej z pięciu kas samoobsługowych. Oferta drugiego obiektu MAX we Wrocławiu zostanie też udostępniona w najbliższych dniach w większości aplikacji świadczących usługi dostawy. Mowa o Uber Eats, Glovo, pyszne.pl. glodny.pl, Wolt.

Wrocław był pierwszym polskim miastem, do którego zawitał MAX Premium Burgers. Cieszymy się, że otwieramy tu już drugi lokal. Wroclavia to kluczowe miejsce na handlowej mapie stolicy Dolnego Śląska. Jesteśmy blisko głównego wejścia do centrum i dworca PKS, przy ruchliwej ulicy, naprzeciwko dworca PKP. Dodatkowo kiedy skończą się obostrzenia pandemiczne i wokół ponownie zaroi się od pieszych, lokal ten mimo niewielkiej powierzchni z pewnością pokaże duży potencjał. Jesteśmy o tym przekonani – mówi Jerzy Jakubiak, Country Manager Poland w MAX Premium Burgers.

Restauracja MAX Premium Burgers we Wroclavii będzie otwarta przez cały tydzień w godzinach 9:00 – 22:00.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.


 

Opublikowano: 23.03.2021
Aktualizacja: 23.03.2021