Współpraca Sheratona z Absolut Vodka

Udostępnij artykuł

Wnętrza baru zdobią m.in.: kremowe sofy oraz chroniące przed słońcem parasole. Oprócz standardowych alkoholi Absolut Lounge serwuje blisko 50 koktaili.

– Absolut Vodka to najlepiej sprzedająca się globalnie wódka premium, ikona klasy i stylu. Koktajle serwowane w Absolut Lounge powstają na bazie wódki destylowanej 274 razy. Drinki stworzone na letnie wieczory, podawane na tarasach z roztaczającym się widokiem na całą Zatokę Gdańską stają się dla nas czymś więcej. Są synonimem Sopotu, młodości i gwarancją zabawy ze smakiem – powiedział Michał Jaskulski, senior brand manager Absolut Vodka.

Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa jest najnowszym, pięciogwiazdkowym hotelem w Sopocie należącym do Starwood Hotels & Resorts Worldwide Inc. – jednej z wiodących firm hotelarskich na świecie posiadającej 1000 obiektów w ponad 100 krajach. Hotel Sheraton w Sopocie, uznany za Najlepszą Inwestycję Turystyczną Województwa Pomorskiego roku 2009, posiada 189 pokoi, w tym siedem luksusowych apartamentów. Ponadto w skład hotelu wchodzą: centrum konferencyjne (2000 mkw. sal konferencyjnych i bankietowych), restauracje Wave, InAzia, Bar Rotunda i 512 oraz holistyczne spa.

Absolut Vodka został wprowadzona na globalny rynek w 1979 roku. Szybko stała się najpopularniejszą wódką w kategorii premium na świecie. Pod tą marką działa wiele drink barów zlokalizowanych w najmodniejszych kurortach.
 

Opublikowano: 06.07.2010
Aktualizacja: 06.07.2010