Wystawiono na sprzedaż OW Złota Plaża

Udostępnij artykuł

Cena za obiekt podlega indywidualnym negocjacjom. Ośrodek położony jest w odległości 150 m od morza oraz 400 m od jeziora Jamno i 2000 m od jeziora Bukowo. Do dyspozycji gości ośrodka są: baseny z podgrzewaną wodą, sauna, mini-golf, plac zabaw, stołówka, drink bar, kawiarnia, bar przy basenie oraz parking. Wszystkie pokoje (dwu-, trzy- i czteroosobowe) posiadają łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym i TV SAT. Cena doby za osobę dorosłą w sezonie wynosi około 90 zł. 

Z danych Ministerstwa Sportu i Turystyki wynika, że w całym województwie zachodniopomorskim działają 162 obiekty noclegowe. Samych hoteli działa 88, w tym: 12 cztero-, 39 trzy-, 22 dwu- i 15 jednogwiazdkowych. Większość hoteli znajduje się w pasie nadmorskim, m.in. w Świnoujściu, Szczecinie i Kołobrzegu. Według danych firmy Hotelon, na budowę nowych hoteli w woj. zachodniopomorskim wydano w 2009 roku około 245,13 mln zł.

Z ostatnich danych Głównego Urzędu Statystycznego za trzeci kwartał 2009 r. wynika, że stopień wykorzystania pokoi w zachodniopomorskich hotelach wyliczono na 54,7 proc. (61,6 proc. w III kw. 2008 r.). Natomiast stopień wykorzystania miejsc noclegowych w tym regionie wyniósł 49,1 proc. (52,7 proc. w III kw. 2008 r.).

 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 26.07.2010
Aktualizacja: 26.07.2010