You Eat We Give – restauracje w hotelach wspierają cele charytatywne

Udostępnij artykuł

1 września rozpoczyna się coroczny charytatywny projekt prowadzony przez hotele sieci Marriott International. Odwiedzając hotelowe restauracje nie tylko smacznie zjemy, ale też wesprzemy potrzebujących. Inicjatywa You Eat We Give prowadzona jest w restauracjach hoteli w Europie między 1 września i 31 października.

W Polsce w projekcie wezmą udział między innymi hotele Bristol, Sheraton Grand Krakow, Sheraton Grand Warsaw, Sheraton Poznan Hotel, Sheraton Sopot Hotel i The Westin Warsaw, a odwiedzając wybrane restauracje w tych obiektach, wesprzemy Dom Dziecka w Bogacicy. Za każdego gościa hotel przekaże 4,5 PLN na ten szczytny cel. W zeszłym roku hotele należące do Marriott Business Council w Polsce, Czechach, na Słowacji i w krajach bałtyckiej zebrały w ramach You Eat We Give blisko 24 tysiące dolarów, a w całej Europie zebrane środku wyniosły 261 tysięcy dolarów.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Działania dobroczynne takie jak You Eat We Give idealnie wpisują się w politykę firmy odpowiedzialnej społecznie, wspierającej fundacje i centra pomocy na całym świecie. Taka jest właśnie misja naszej sieci Marriott International – komentuje Angela Saliba, dyrektor hotelu Sheraton Grand Warsaw i liderka wspomnianej rady biznesu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 01.09.2023
Aktualizacja: 01.09.2023