Zamknięto trzy restauracje w Galerii Słupsk

Udostępnij artykuł

Kiara jest lokalną markę serwującą naleśniki, Capitain Olsen to pomorska sieć lokali z potrawami z ryb, Tukcer oferuje szybkie fast foodowe przekąski, a Pasticcio to typowe włoskie bistro.

Jak informowaliśmy pod koniec ubiegłego roku, Captain Olsen Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku podpisała umowę z amerykańską Polimeni Int. W jej ramach nowe lokale sieci będą otwierane w galeriach handlowych budowanych przez tego dewelopera: Galerii Słupsk i Galerii Rumia. Captain Olsen planuje w ten sposób zwiększyć sieć do 8-10 restauracji. Captain Olsen to restauracje typu fast food oparte na pomyśle "fish & chips". Serwowane są w nich potrawy w zestawach z frytkami, które można zamawiać w kilku rozmiarach. W menu występują ryby w różnych postaciach oraz inne owoce morza, m.in. krewetki i kalmary.

Galeria Słupsk to centrum handlowe, o powierzchni 36 000 mkw, skupiające 60 markowych lokali na trzech poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking. Budynek jest położony w samym sercu Słupska przy głównej promenadzie. Galeria Słupsk to kolejny projekt amerykańskiego dewelopera Polimeni International Inne projekty to Galeria Rumia, Galeria Jastrzębie, Galeria Częstochowa i Galeria Przemyśl. Polimeni International powstało w 1983 roku w USA. Firma działa na rynku nieruchomości handlowych, usługowych, biurowych, rekreacyjno-rozrywkowych oraz przemysłowych.

Opublikowano: 06.08.2010
Aktualizacja: 06.08.2010