Zaskocz swoich klientów na nowo z piecami Merrychef eikon

Udostępnij artykuł

Innowacyjna technologia i wszechstronne działanie pieców Merrychef eikon® stały się inspiracją do powstania podręcznika kulinarnego „#ZASKOCZ SWOICH KLIENTÓW NA NOWO”. Jego autorem jest Robert Głyda – ekspert kulinarny Primulator, wraz z topowymi producentami HORECA. Książka to gotowy zbiór przepisów dla posiadaczy pieców Merrychef: eikon® e1s, eikon® e2s SP oraz eikon® e2s HP.

Receptury w podręczniku, zostały utworzone z myślą o możliwościach i stylu pracy każdego lokalu. Dlatego przepisy które znalazły się w tej książce, podzielone są na cztery kategorie: Restauracje, Hotele i Pensjonaty, Kawiarnie i Piekarnie, Bistro i Pub.

Dla przedsiębiorców lub osób chcących dopiero otworzyć piekarnie czy kawiarnie, restauracje, hotel lub bar bistro jest to inspirujący przewodnik po świecie kulinarnych doznań. W prosty i przystępny sposób pozwala wnieść na wyższy poziom każdy lokal gastronomiczny.

CO TO JEST MERRYCHEF eikon® ?

W czasach, w których mnożą się problemy z dużą rotacją pracowników, wzrastają ceny eksploatacyjne lokali gastronomicznych, a klienci oczekują wysokiej jakości, smacznych dań podawanych w ułamku sekundy przez obsługę, rozwiązaniem staje się wszechstronny piec hybrydowy Merrchef Eikon®.

Jego multifunkcjonalność oparta jest na zastosowaniu trzech technologii: zadanej stałej temperaturze w komorze pieca, regulowanemu nadmuchowi i ustawianej procentowo pracy magnetronu. Ustawienia tych funkcji pozwalają w zależności od potrawy, skrócić czas jej przygotowania nawet czterokrotnie. Zachowując przy tym wysoką jakość finalną produktu. Oprócz tego, tworząc recepturę dla dań wieloskładnikowych lub głęboko mrożonych, możemy dodawać kolejne kroki, dostosowując powyższe funkcje pieca w dowolny sposób, aby uzyskać zadowalający efekt potrawy. Gdy receptura jest już skonfigurowana i zapisana w pamięci urządzenia, to każdy pracownik będzie w stanie przygotować danie na tym samym poziomie. Jedyne co musi zrobić, to wstawić potrawę do pieca, uruchomić przycisk z programem i stosować się do poleceń na ekranie urządzenia.

Dodatkowo jedno urządzenie Merrychef, może zastąpić opiekacz, frytownicę lub kuchenkę mikrofalową. To w przypadku małych lokali gastronomicznych pozwala optymalnie zagospodarować miejsce i radykalnie zmniejszyć zużycie prądu.

W podręczniku „#ZASKOCZ SWOICH KLIENTÓW NA NOWO” znajdują się:

• Proste i jasne wskazówki opisujące krok po kroku przygotowanie dań.
• Gotowe przepisy zawierające parametry ustawienia dla każdego wyżej wymienionego pieca w formie QR kodów. Po pobraniu można zainstalować je bezpośrednio w urządzeniu.
• W każdym przepisie znajduje się lista produktów z oferty producentów, które zostały wykorzystane w daniach.

Pobierz folder z recepturami
Więcej informacji na temat pieców Merrychef

Tekst powstał we współpracy z Primulator.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 13.05.2022
Aktualizacja: 13.05.2022