Zoni na liście najlepiej zaprojektowanych przestrzeni restauracyjnych

Udostępnij artykuł
W zestawieniu The World Interiors News Awardsznalazły się także lokale z Australii, Hong Kongu, Austrii, Chin, Meksyku i Malediwów. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni już 24 października podczas uroczystej gali w Londynie.

Każdego roku w konkursie World Interiors News Awards (WIN Awards) przyjmowane są prace projektantów wnętrz, produktów i architektów z całego świata. Nagrody dają uczestnikom okazję do zaprezentowania swoich projektów międzynarodowej publiczności. Wszystkie prace zgłoszone do WIN Awards zostaną umieszczone na stronie redakcyjnej World Interiors News i będą oceniane przez panel wiodących międzynarodowych ekspertów branżowych. Sędziowie byli pod wrażeniem jakości pracy i dlatego postawili poprzeczkę bardzo wysoko. Ostateczne głosowanie odbędzie się w czwartek 24 października w Londynie, tuż przed drzwiami do inauguracyjnej imprezy WIN WAN Live, na której zostaną ogłoszeni zwycięzcy.

Wyjątkowy projekt wnętrz Zoni to zasługa warszawskiej pracowni Nizio Design International. Cała aranżacja, stworzona pod kierunkiem właściciela pracowni Mirosława Nizio podkreśla kontekst miejsca i jego nietuzinkową historię. Zainspirowana została przez wiekową tradycję gorzelniczą i przeszłość pofabrycznego obiektu. Restauracja znajduje się bowiem w dawnym budynku rektyfikacji na terenie XIX-wiecznej warszawskiej wytwórni wódek, w którym dziś mieści się Centrum Praskie Koneser. Zoni to serce tętniącego nowym życiem „Konesera”. Restauracja sąsiaduje z pierwszym na świecie Muzeum Polskiej Wódki.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – SIERPIEŃ-WRZESIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Zoni to nie tylko piękne wnętrze, ale i wyjątkowa kuchnia, która intryguje smakami i teksturami. Menu łączy przeciwstawne smakowe bieguny w harmonijnie zbudowane dania, które zaspokajają wszystkie zmysły smakoszy. W barze Zoni znajduje się imponująca kolekcja najlepszych wódek  z Polski i całego świata oraz wyborne wina. 

Zarówno bar, jak i restauracja na antresoli wypełnione są specjalnie zaprojektowanymi przez Mirosława Nizio, meblami oraz elementami wykończeniowymi. W eleganckiej industrialnej przestrzeni wykorzystano m.in.:specjalnie zaprojektowane stoły, barowe krzesła i oświetlenie oraz ażurowe ściany przesuwne ze stali. Wnętrze uzupełniono loftowymi lampami, eleganckimi wykończeniami ze stali, mosiądzu oraz drewna, które sprawiają, że goście czują się tu niezwykle komfortowo. Całość buduje klimat sprzyjający delektowaniu się potrawami podczas spotkań towarzyskich i biznesowych. Tym samym wnętrze Zoni zaprasza gości do nie tylko do odkrywania bogactwa smaków potraw i trunków, ale i obcowania z wysmakowanym designem. Teraz zostało ono docenione przez międzynarodowe jury The World Interiors News Awards.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 04.09.2019
Aktualizacja: 04.09.2019