5 nowych lokali w Centrum Praskim Koneser

Udostępnij artykuł

W Centrum Praskim Koneser pojawiają się kolejne miejsca, które wzbogacą ofertę zabytkowej wytwórni wódek. Będą to: Muzeum Sztuki Fantastycznej, galeria komiksu i autorskie koncepty gastronomiczne.

Setki Powodów – wizualizacja

Wokół zamkniętego dla ruchu samochodowego placu Konesera zlokalizowane są koncepty gastronomiczne m.in. ORZO, Bombaj Masala, Syreni Śpiew, Bombaj Masa, a także Koneser Grill – jedyna restauracja znajdująca się po prawej stronie miasta, rekomendowana w przewodniku Michelin).

Nowe lokalizacje w Centrum Praskim Koneser

Swoich gości zaprasza już m.in.Twórcze Caffe – kawiarnia, w której jakość i ekologia są motywem przewodnim. W ofercie kawa, dostarczana z pobliskiej, rzemieślniczej palarni, dodatkowo serwowana do kubków w 100 proc. papierowych. Ponadto kanapki w wersji wege i nie-wege oraz słodkości bez konserwantów i ulepszaczy. Uczestnik akcji „Z własnym kubkiem” Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste.

Otwarte jest także Freya Cafe & Deli. Miejsce bazujące na kuchni roślinnej i wegetariańskiej z kawą, kanapkami, przetworami i wyselekcjonowanymi produktami. Główną misją Freya Cafe jest wykorzystanie lokalnych, sezonowych składników. A to wszystko w duchu zero waste.

Freya Cafe & Deli

Wkrótce także otworzą się:

  • Six Seasons – The Spirt of Music. Połączenie gastronomii i muzyki. W ofercie lokalu znajdą się dania inspirowane kulinarnymi podróżami, o oryginalnych smakach. W barze serwowane będą kraftowe alkohole. Na fanów muzycznych doznań czekają występy na żywo, transmisje koncertów oraz oryginalny festiwal muzyczny.
  • Concept Food&Wine – restauracja, która będzie serwowała połączenia smaków kuchni europejskiej w towarzystwie specjalnie wyselekcjonowanych alkoholi. Miejsce dopełni Cigar Lounge, czyli komfortowa przestrzeń do degustacji cygar.
  • Setki Powodów.

Część gastronomiczna, czyli sekcja „Koneser Smakuje” to kilkanaście restauracji oraz kawiarni z kuchnią i przysmakami z całego świata. Są wśród nich: Azia Restaurants, Bar ¾, Boska Woda i Zagroda, Bombaj Masala, Columbus Coffee, Ferment Praski, Frankie’s, Koneser Grill, Moxy Bar – Moxy Warsaw Praga, ORZO People Music Nature, Pijalnia Czekolady E. Wedel, Syreni Śpiew Koneser. Pełna oferta gastronomiczna Konesera dostępna jest w dedykowanym serwisie konesersmakuje.pl.

Centrum Praskie Koneser to starannie odrestaurowana cześć magnetyzującej Pragi-Północ.  Przestrzeń, w której każdy może poczuć się dobrze, a przy tym spędzić kreatywnie czas i załatwić codzienne sprawy. To wszystko dostępne jest w otoczeniu wyjątkowej architektury, w fantastycznym klimacie mówi Monika Piwońska z Centrum Praskiego Koneser.

SWEETS & COFFEE wydanie pierwsze 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.06.2022
Aktualizacja: 14.06.2022