Agata Krzykowska nową dyrektor generalną Batidy

Udostępnij artykuł
Odpowiada za całość procesów w spółce, zarówno w cateringu, sprzedaży online przez e-sklep oraz sieci butików.

Agata Krzykowska zaczynała w rodzinnym Olsztynie, a następnie w 2010 roku przyjechała do stolicy świadomie zmierzyć się z wymagającą gastronomią. Na rynku warszawskim zdobywała doświadczenie w  MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, a następnie otrzymała zaproszenie do Zespołu Belvedere Group, W obydwu miejscach szybko doceniano jej zaangażowanie i predyspozycje do bycia liderem

Ten trudny czas dla branży eventowej, drugi kwartał roku, wykorzystaliśmy na odważne przeprowadzenie zmian w firmie. Wierzę, że to czas na rozwój oraz wprowadzenie innowacji, które przyciągną do Batidy zarówno klienta indywidualnego jak i biznesowego, oczekującego najwyższych standardów obsługi. Wprowadzamy do firmy nowych członków Zespołu,  a tym samym nową jakość usług, nie dopuszczam bylejakości– komentuje Krzykowska.

Pani Agata zdobyła nasze zaufanie swoim zaangażowaniem, a także ambitnymi planami rozwoju spółki, które sukcesywnie realizuje. Otwieramy się na nowe , wprowadzając kolejne produkty, wdrażając innowacyjne pomysły,  tym razem również w przestrzeni online nie zapominając jednocześnie, iż jesteśmy firmą rodzinną z 30 letnią historią – dodaje Jolanta Radziszewska, prezes Batida.

Batida, firma rodzinna, działa na warszawskim rynku od 30 lat. Początkowo, jako jedna z pierwszych piekarni oferowała prawdziwe bagietki czy croissanty. Ustawione przy dużych oknach piekarni piece przyciągały warszawiaków, którzy mogli zobaczyć cały proces ręcznego przygotowania wypieków. Obecnie Batida to dwie prężnie działające i uzupełniające się linie – cukiernicza z czterema butikami na terenie Warszawy, oferująca piękne i pyszne ciasta, mono porcje oraz cateringowa obsługująca kompleksowo wydarzenia nawet dla kilkuset osób.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.10.2020
Aktualizacja: 13.10.2020