Anita Bajdalska dyrektorem ds. SPA i Wellness w Grupie Dobry Hotel

Udostępnij artykuł

Do kadry dyrektorskiej Grupy Dobry Hotel dołączyła kolejna osoba. Stanowisko dyrektora ds. SPA i Wellness objęła Anita Bajdalska.

anita bajdalska dobry hotel
anita bajdalska dobry hotel

Anita Bajdalska jest certyfikowanym menedżerem SPA z ramienia międzynarodowego stowarzyszenia ISPA (International Spa Association). Także audytorem obiektów SPA oraz wykładowcą na studiach podyplomowych WSB na kierunku zarządzanie obiektami hotelowymi oraz SPA & Wellness. Ukończyła również studia na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Uniwersytetu Szczecińskiego (kierunek zarządzanie oraz biznes turystyczny i rekreacyjny).

Kompetencje w zarządzaniu obiektami SPA Anita Bajdalska zdobyła w najlepszych hotelach w Austrii i Szwajcarii. Posiada także 15-letnie doświadczenie zawodowe jako manager ds. SPA & Wellnes w hotelach znajdujących się na terenie Polski. Ponadto pracuje jako szkoleniowiec oraz konsultant biznesu SPA & Wellness.

Na stanowisku dyrektorskim w Dobrym Hotelu będzie odpowiedzialna m.in. za nadzór nad bieżącą działalnością obiektów SPA, ich kadrą i polityką personalną, ustalanie i rozliczanie realizacji budżetów oraz indywidualnych targetów, a także współpracę z Działem Zarządzania Kosztami przy polityce zakupowej
i magazynowej.

Nowy dyrektor ds. SPA i Wellness w Dobrym Hotelu jest pasjonatką zdrowego stylu życia, a w jej szczególnym kręgu zainteresowań znajduje się m.in. ajurweda (medycyna wywodząca się z tradycji indyjskiej) i podróże po hotelach SPA.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione