Bobby Burger wkracza do kolejnego miasta

Udostępnij artykuł
Polska sieć rośnie w siłę. W tym roku otworzyła już pięć lokali – po Poznaniu, Kołobrzegu, Zielonej Górze i Lublinie, przyszedł czas na kolejne miasto. W drugiej połowie listopada Bobby Burger uruchomił swój pierwszy lokal w Częstochowie. Oznacza to, że pod szyldem marki funkcjonuje już 38 lokali w 17 miastach Polski.

Pierwsza, a zarazem największa polska sieć burgerowni rozwija się szybko i intensywnie. Obecnie lokale Bobby Burger znajdziemy m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Kołobrzegu, Sopocie, Lublinie, Olsztynie czy Łodzi. Od piątku 17 listopada także częstochowianie i licznie odwiedzający to miasto turyści mogą zasmakować kultowych burgerów Bobby Burger. Nowy lokal o powierzchni 130 mkw. znajduje się na drugim poziomie Galerii Jurajskiej, niedaleko kina Cinema City.
– Galeria Jurajska w Częstochowie to największe i chętnie odwiedzane centrum handlowe. To nie tylko miejsce na zakupy, ale także miejsce spotkań i relaksu, m.in. w kinie czy w przynależących do galerii, niedawno zrewitalizowanych bulwarach Warty. W podobnych kategoriach mieszkańcy dużych aglomeracji postrzegają również burgerownie: chętnie umawiają się w nich ze znajomymi, gdzie oprócz jedzenia miło spędzają czas. Liczymy, że tak samo będzie w przypadku Częstochowy – mówi Maciej Sobolewski, marketing manager sieci Bobby Burger. – Do tej pory w Galerii Jurajskiej nie było prawdziwej burgerowni, serwującej zarówno opcje mięsne, jak i wegetariańskie. Dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Mimo tego, że burger zazwyczaj kojarzy się z mięsem to z myślą o osobach, które mięsa nie jedzą lub akurat nie mają na nie ochoty, przygotowaliśmy cztery burgery wegetariańskie.
Marka Bobby Burger dynamicznie rozwija się w oparciu o system franczyzowy oraz otwarcia lokali własnych. Burgerownia w Częstochowie to już 13 lokal własny, a tym samym 38 burgerownia na mapie Polski. Bobby Burger posiada także 25 lokali franczyzowych na terenie całej Polski.
– Zwiększenie liczby punktów własnych jest bardzo ważne z punktu widzenia rozwoju naszej marki. Otwarcie lokalu w Częstochowie jest kolejnym krokiem w ekspansji na polskim rynku. Dzięki niemu posiadamy już 13 lokali własnych i jesteśmy pewni, że ta liczba nie będzie dla nas pechowa – mówi Maciej Sobolewski, marketing manager sieci Bobby Burger.
W ofercie częstochowskiego Bobby Burgera poza flagowymi burgerami 100 proc. wołowina, można znaleźć burgery wegetariańskie, frytki, onion rings, mozzarella sticks oraz lemoniadę. W ofercie dostępne jest także piwo oraz pyszna kawa z ekspresu kolbowego. Do końca listopada, w ramach menu sezonowego dostępny jest m.in. burger Godzilla – z potrójną wołowiną, potrójnym serem i potrójnym boczkiem. Marka zapowiada, że wraz z początkiem grudnia w lokalach pojawi się nowe – zimowe menu. Bobby Burger w Galerii Jurajskiej (aleja Wojska Polskiego 207, Częstochowa) otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 – 22:00 oraz w niedzielę w godz. 10:00 – 21:00.
© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.
MILENA-KASZUBA-JANUS
Redaktor naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum. at Horecanet.pl - BROG B2B  m.kaszuba@brogb2b.pl

Redaktorka Naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Spa i Wellness Business Forum.
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od 2018 roku. Pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl.
Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym.
Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, mama Alberta, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a. Chętnie sięga po filmy dokumentalne, biografie oraz książki i produkcje oparte na faktach.