Circle K świętuje 30-lecie i poszerza ofertę gastronomiczną

Udostępnij artykuł

Przez ostatnie kilkadziesiąt lat działalności w Polsce firma postawiła na rozwój sieci, w tym otwarcia nowych stacji, poszerzanie oferty gastronomicznej czy wdrażanie modelu convenience wzorem stacji marki w innych krajach, w tym na amerykańskim rynku. Dziś międzynarodowa sieć pracuje nad nowymi rozwiązaniami w Polsce. Takimi jak wdrożenie kas samoobsługowych na 80 stacjach czy uruchomienie szybko ładującej stacji Hyper Charger dla pojazdów elektrycznych. W 2022 roku marka planuje także świętować otwarcie 400. stacji w kraju oraz odświeżyć ofertę gastronomiczną.

W ofercie Circle K regularnie pojawiają się nowości – Hot Dogi w różnych smakach, a także produkty dla osób, które stawiają na dietę wegetariańską, takie jak wege burger. Przez ostanie lata sieć stacji stawiała również na niestandardowe produkty jak K-Freeze, mrożony napój w wielu smakach oraz stale udoskonalała recepturę kaw przygotowywanych z wysokiej jakości ziaren w profesjonalnych kawiarkach.

Wszystko to w nowoczesnym wystroju stacji w koncepcie Horizon, dzięki któremu klienci mogą skorzystać z oferty sklepowej lub po prostu odpocząć w podróży w przestrzeni przy kawie. W rozbudowanej części gastronomicznej dostępna jest oferta ciepłych przekąsek. Dla miłośników słodyczy czekają również desery i bogaty wybór słodkości. Poza zróżnicowanym menu, stacje Circle K wprowadzają liczne rozwiązania ułatwiające codzienne funkcjonowanie w trasie czy podróży. W ostatnim czasie firma wdrożyła na wybranych stacjach pralkomaty, które umożliwiają pranie i suszenie odzieży, zaś w lokalizacjach tranzytowych  pojawiły się punkty obsługi kamperów wraz z dedykowaną ofertą produktową. Od kilku miesięcy klienci mogą również wynająć przyczepy na stacjach Circle K. Ponadto firma nawiązuje również kluczowe partnerstwa, aby rozszerzyć zakres przydatnych usług na stacjach w całej Polsce – m.in. współpracuje z InPost, otwierając kolejne punkty odbioru i nadawania paczek, które są już dostępne na większości stacji Circle K.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj – czerwiec 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 20.07.2022
Aktualizacja: 20.07.2022