Costa Coffee z kolejnym punktem

Udostępnij artykuł
Właściciel centrum handlowego właśnie popisał umowę z siecią, więc już
wkrótce do grona najemców Gemini Park Bielsko-Biała dołączy znana marka kawiarni.

Brytyjczycy w Bielsku-Białej

Oferta gastronomiczna Gemini Park Bielsko-Biała staje się coraz bardziej zróżnicowana. Już dziś składa się ona z 13 lokali, w tym z trzech kawiarni popularnych polskich sieci. W galerii znajdziemy punkty Grycana, Lodomanii oraz Cukierni Sowa. 

Już wkrótce do tego grona dołączy także Costa Coffee. Największa w Wielkiej Brytanii sieć kawiarni i druga co do wielkości w Europie, zainwestuje w Gemini Park w powierzchnię 70 mkw. Umowa właśnie została podpisana. Nowa kawiarnia ulokowana zostanie w obrębie zmodernizowanej niedawno strefy eventowej.

Inwestycję zrealizowano m.in. z myślą o najemcy, który zajmie część powierzchni stolikowej w tej nowo zaaranżowanej przestrzeni. W ofercie lokalu będzie można znaleźć m.in. kawy americano, cappuccino, corto, espresso, flat white i latte, a także ciasta i desery sezonowe oraz produkty słone. Menu wypełnią także inne napoje gorące m.in. herbaty i chaie, a także zimne napoje.

Lokal pojawi się w nowej odsłonie designu kawiarni Costa – Spectrum. Wypełnią go wygodne, tapicerowane meble, stonowana kolorystyka z akcentami drewna w otoczeniu zieleni. We wnętrzu dominować będą kolory granatowy, szary oraz charakterystyczny dla marki Costa Red. Na ścianach zawisną lustra, które optycznie powiększają przestrzeń. W kawiarni nie zabraknie także tematycznych grafik i instalacji artystycznych inspirowanych m.in. Latte Art. – zapowiada marka.

– Costa Coffee dopełni ofertę kawiarnianą Gemini Park, wprowadzając do niej pożądaną przez klientów, doskonale znaną markę oraz nowe menu. Dzięki otwarciu, które zaplanowane zostało na sierpień, odwiedzający centrum zyskają także kolejne wyjątkowe miejsce, w którym można spędzić wolny czas w galerii, napić się kawy między zakupami, a nawet popracować – mówi Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji Gemini Holding.

Nie tylko zakupy

Dla centrum handlowego podpisanie umowy z Costa Coffee jest kolejnym krokiem w kierunku rozwoju oferty gastronomicznej, ale także wizerunku galerii, jako miejsca spotkań i spędzania czasu wolnego dla całej rodziny. Już dziś szeroko pojęta oferta leisure&activity, na którą składają się m.in. restauracje, kino, park rozrywki czy fitness club zajmuje 30 proc. GLA.

– Dzięki skutecznej strategii pozycjonowania centrum i  leasingu, ale także inwestycjom w infrastrukturę, w pełni korzystamy z potencjału jaki daje format galerii społecznościowej. W ciągu ostatnich lat, nie tylko umocniliśmy naszą pozycję, jako popularnej destynacji zakupowej na Podbeskidziu, ale także staliśmy się chętnie wybieranym miejscem spędzania czasu wolnego, zabawy i relaksu zarówno w weekend, jak i w tygodniu. Dzięki obecności Costa Coffee będziemy mogli znów zwrócić uwagę na ten ważny aspekt naszej działalności – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

I faktycznie, jeśli się przyjrzeć tenant-mix’owi oraz ostatnim zmianom, to zauważymy, że bielska galeria nabiera coraz więcej cech galerii społecznościowej. Obiekt ma już bogatą ofertę rozrywkową, na którą składa się m.in. mający 10,5 tys. m. kw. park rozrywki z parkiem linowym, 10-salowe kino Cinema City czy jeden z  największych na Podbeskidziu fitness clubów.

Na przestrzeni ostatnich 5 lat wzrosła tutaj także liczba restauracji oraz kawiarni i to w różnym formacie. Już dziś klienci galerii mogą skorzystać z oferty m.in. lokali fast casual (np. Pizza Hut, Ron Del), jak również lokali speed eating (McDonald’s, Subway, KFC), a także impulse (Juicy Gardem) oraz refuel&relax (Gryan, Cukiernia Sowa, Lodomania).

Potencjał galerii doceniła m.in. Costa Coffee. – Gemini Park to nowoczesne centrum handlowe, oferujące zakupy w 120 sklepach, z ciekawą ofertą rozrywkową (kino, park linowy, fitness club), dogodnie położone w mieście, z łatwym dojazdem, parkingiem. To są ważne kryteria wyboru dla klientów odwiedzających galerie handlowe i tym samym nasze kawiarnie. Obiekt cieszy się dużą i wciąż rosnącą popularnością w mieście i w bliskim rejonie. Także sama Bielsko Biała jest prężnie rozwijającym się miastem, stolicą regionu z dużym potencjałem. Ponadto galeria zaproponowała nam dogodną lokalizację i partnerskie zasady współpracy – informuje Costa Coffee.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.07.2019
Aktualizacja: 18.07.2019