Costa Coffee z kolejnym punktem

Największa w Polsce sieć kawiarni otworzyła swój pierwszy lokal w Radomiu. To kolejny krok Costa Coffee do poszerzenia swojej działalności na polskim rynku. Nowa kawiarnia znajduje się w Galerii Słonecznej, która mieści się w centrum miasta.

Słoneczne centrum

Galeria Słoneczna, w której zlokalizowana jest nowo otwarta Costa Coffee, mieści się w samym sercu Radomia i jest częścią unikalnego 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego. Costa Coffee wpisuje się doskonale w miejsce tętniące życiem. Dzięki dogodnej lokalizacji goście mogą spróbować najlepszej Flat White, z której słynie Costa Coffee, wspólnie z przyjaciółmi wybrać się na coś słodkiego, odpocząć po wysiłku czy wziąć kawę na wynos w trakcie zakupowego maratonu. W nowej kawiarni dostępna jest pełna oferta Costa Coffee.

Komfort to podstawa

Od zawsze to klienci są w centrum uwagi Costa Coffee. Dlatego wybrany styl aranżacji wnętrza tworzy uczucie dużego komfortu. Meble, które znalazły się w nowej lokalizacji zapewniają wygodę i dają możliwość zrelaksowania się przy filiżance aromatycznej kawy. Całość dopełnia odpowiednio dobrana paleta barw, które sprawiają, że we wnętrzu panuje przytulny, ciepły klimat. Projekt kawiarni w Radomiu wpisuje się w będący już stylem życia trend eko. Wystrój zawiera ekologiczne elementy, takie jak drewno czy zielone rośliny. Ważną częścią designu jest nowy, ergonomiczny bar, który pracownikom Costa Coffee ułatwi szybką i sprawną obsługę klientów.

Otwarcie punktu w zupełnie nowej lokalizacji, w centrum Radomia to efekt konsekwentnej ekspansji na polskim rynku, którą od jakiegoś czasu realizuje sieć Costa Coffee. Celem jest aby Costa Coffee była dostępna na co dzień dla wszystkich, którzy chcą napić się pysznej kawy.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.