Deli Catering z kolejną realizacją

Udostępnij artykuł
Jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu wyścigów konnych 2019 za nami. O pełną obsługę kulinarną wydarzenia zadbała marka Deli Catering.

Derby to bez wątpienia jedna z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych gonitw na całym świecie. Najważniejsza gonitwa Westminster Derby rozegrała się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec już po raz 75. Derby to jednak nie tylko sportowa rywalizacja, lecz także i święto elegancji – stąd również i w tym roku nie zabrakło tradycyjnego już konkursu dla pań na najpiękniejszy kapelusz. 

Za pełną obsługę wydarzenia, a także wydarzeń towarzyszących oraz obsługę indywidualną wszystkich odwiedzających odpowiadał lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych – Deli Catering. Tym razem, specjalnie na tę okoliczność, marka przygotowała jurajskiego łososia w białym winie na sosie z sycylijskich pomarańczy z młotkowanym pieprzem, kaczkę pieczoną z jabłkami na koniakowym sosie z żurawiną i cielęcinę duszoną w czerwonym winie oraz rozmarynie z dodatkiem masła truflowego.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.07.2019
Aktualizacja: 20.02.2022