Dorota Szelągowska i Mateusz Gessler w nowym programie TVN „Wszystkiego słodkiego”

Udostępnij artykuł

„Wszystkiego słodkiego!” to program telewizyjny emitowany tej wiosny na antenach Grupy Discovery TVN. Widzowie poznają proste i ciekawe przepisy na ciasta i desery oraz inspiracje na ich dekoracje. To wszystko w 40 odcinkach, zrealizowanych z udziałem – Doroty Szelągowskiej i Mateusza Gesslera. Program ma na celu zachęcanie widzów do wspólnego pieczenia, inspirowania i pobudzania apetytu.


fot. Leszek Molski

W każdym odcinku widzowie zobaczą, jak szybko i w prosty sposób można przygotować słodkości za pomocą różnych produktów. Przy okazji będziemy też edukować. A to wszystko w doborowym towarzystwie gwiazd telewizji, tj. Doroty Szelągowskiej, jak się okazuje mistrzyni nie tylko remontów, ale też wypieków oraz wybitnego kucharza i restauratora Mateusza Gesslerapowiedział Jarosław Czujak, dyrektor zarządzający w BrandTime.

Słodki dream team

Dorota i Mateusz w przyjazny sposób podają widzom łatwe, ale i bardziej wyszukane przepisy oraz pokazują, w jak można sprawiać bliskim spontaniczne, słodkie przyjemności. Podpowiadają też jak zaplanować przygotowania do Świąt Wielkanocnych.

To jest fantastyczna przygoda. Ja rzeczywiście kocham gotować i piec, ale nie sądziłam, że stanę znowu za wyspą kuchenną. Znowu, bo już kiedyś prowadziłam programy kulinarnie. Natomiast faktem jest, że brudzę się tak samo na planie remontu, jak w kuchni powiedziała Dorota Szelągowska.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Przepisy, które zostały opracowane są genialne i łatwe do przygotowania. No i atmosfera będzie na pewno bardzo, bardzo słodka. To jest program, który ma pokazać i inspirować ludzi do gotowania razem, ale przede wszystkim na słodkododaje Mateusz Gessler.

Projekt „Wszystkiego słodkiego” składa się z wielu pozycji programowych, które emitowane będą w TVN, TVN 7, TVN Style, Food Network (Grupa Discovery TVN), przez osiem tygodni , będących jednocześnie oddzielnymi tygodniami tematycznymi. W skład każdego tygodnia wchodzi pięć odcinków o długości 5 min. każdy. Łącznie jest to 40 odcinków, emitowanych codziennie, od poniedziałku do piątku, od 21 marca, o godz. 17.15.

Ponadto planowanych jest 5 różnych mini audycji „Wszystkiego Słodkiego Extra”, emitowanych w TVN, TVN7, Food Network i TVN Style, a także 23-minutowe odcinki, podsumowujące każdy tydzień tematyczny w TVN Style.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 23.03.2022
Aktualizacja: 23.03.2022