DoubleTree by Hilton Warsaw z kolacją charytatywną dla Centrum Zdrowia Dziecka

15 listopada 2019 o godzinie 19:00 w Restauracji Garden warszawskim Wawrze odbędzie się wyjątkowa Kolacja Charytatywna CHEFS & FOODIES. To już druga edycja akcji, z której dochód przeznaczony zostanie na remont zniszczonych korytarzy w międzyleskim Centrum Zdrowia Dziecka.

Poza 50 proc. wpływów z samej kolacji pulę wsparcia powiększy 100 proc. uzyskanych funduszy z licytacji voucherów pobytowych z hoteli partnerskich i przedmiotów ofiarowanych przez przyjaciół hotelu – m.in. PZPN, Centrum Wina oraz prac uznanych polskich artystów – Tadeusza Łapińskiego, Tadeusza Borowskiego i Małgorzaty Aleksandry Zagalskiej.

Kolacja będzie wyjątkowa zarówno ze względu na szczytny cel, jak i niepowtarzalne menu, które stworzy aż 7 wybitnych Szefów Kuchni z 7 znanych hoteli z całej Polski: Mateusz Suliga (Unicus Palace Kraków), Tomasz Milewski (Hotel Mikołajki), Mariusz Gachewicz (Hotel Zamek Gniew), Piotr Krysiak (Zeelandia), Przemysław Langowski (Almond Business & SPA Gdańsk) oraz Piotr Apanel (DoubleTree by Hilton Wrocław) i Mirosław Gutowski (DoubleTree by Hilton Warsaw). Kolacja będzie połączona również z degustacją wina, specjalnie dobranego do każdego dania przez sommeliera z Centrum Wina – Norberta Brzozę.

Zeszłoroczna edycja umożliwiła remont korytarza na oddziale radiologii, czyniąc to miejsce zarówno bezpieczniejszym, jak i zdecydowanie radośniejszym dla małych pacjentów.

W tym roku zebrane fundusze zostaną przeznaczone na odnowę jednego z najbardziej emocjonalnych miejsc w Centrum Zdrowia Dziecka – korytarza prowadzącego na salę operacyjną. To tam zatroskani rodzice oddają swój największy skarb w ręce lekarzy, z nadzieją patrząc na znikające za drzwiami dziecko. Wesprzeć akcję można na dwa sposoby: wykupując bilet na kolację w cenie 249 PLN za osobę lub/i przekazując przedmioty na licytację. Całość wieczoru poprowadzi dziennikarka TVN24 Joanna Kryńska.

Więcej informacji dostępne na stronie www.doubletreewarsaw.pl

Rezerwacja: +48 22 278 00 00 | doubletreewarsaw.reservations@hilton.com

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” istnieje od 1977 roku i jest największym specjalistycznym szpitalem dziecięcym w Polsce. Każdego roku niesie pomoc około 80 tys. dzieci w oddziałach stacjonarnych i oddziałach dziennych oraz udziela 170 tys. porad ambulatoryjnych. Wykonuje się tu 12 tys. badań w znieczuleniu ogólnym i około 7 tys. dużych zabiegów operacyjnych. Centrum Zdrowia Dziecka jest również jednym z największych ośrodków transplantacji narządów u dzieci na świecie oraz jedyną tego typu placówką w Polsce.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.