Dyrektor sprzedaży Guillin Polska: Jakie opakowania sprawdzą się w street foodzie?

Udostępnij artykuł
Komentuje Tomasz Wapiński, dyrektor sprzedaży Guillin Polska
W street fodzie szukamy dobrego, smacznego posiłku, który będzie podany w sposób atrakcyjny, ale przede wszystkim bezpieczny dla naszego zdrowia. I tego jesteśmy gwarantem. Opakowania firmy Guillin Polska gwarantują higienę i pełne bezpieczeństwo przechowywanego w nich pożywienia, chronią przed ryzykiem, którego się obawiamy.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań do żywności dla supermarketów, przemysłu spożywczego, gastronomi oraz sektora owocowo-warzywnego. W naszej ofercie mamy szeroki wachlarz opakowań, które wpisują się w trend ekologiczny, a jednocześnie podkreślają i uatrakcyjniają podawane potrawy. 

Jesteśmy świadomi oddziaływań, jakie dla środowiska naturalnego stanowi przetwórstwo tworzyw sztucznych, dlatego też gospodarka cyrkularna i używanie surowców z recyklingu stanowi integralną część naszego zainteresowania od wielu lat. Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie innowacyjnych opakowań w oparciu o ekoprojektowanie. Do wyrobu opakowań, używamy surowców najwyższej jakości z recyklingu RPET, stanowią  one średnio 70 proc. składu i pochodzą z materiałów z gospodarki w obiegu zamkniętym, praktycznie zapewniając im nieskończoną żywotność.  

Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy również sztućce plastikowe wielokrotnego użytku. Co to oznacza?  Nasze sztućce z gamy SUPERIOR wyprodukowane z surowca PS (polistyren) spełniają wymagania użytkowania w zmywarkach w temperaturze do +55°C, w związku z tym wyroby te nie będą podlegały dyrektywie dotyczącej jednorazowych produktów po roku 2021 (atest wielokrotnego użytkowania: Badania nr 233286/19/POZ, 233287/19/POZ, 233288/16/POZ z dnia 04.06.2019 przeprowadzone w akredytowanym laboratorium, posiadającym certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji.)

Grupa Guillin, do której należymy jest jednym z pierwszych światowych producentów, który wypuścił na rynek linię produktów z kartonu nadających się do termoformowania. Dodatkowo ta ciekawa i liczna gama ma możliwość personalizacji, co daje naszym klientom nieograniczone pole, żeby puścić wodze fantazji i wyróżnić się na rynku, a tym samym przyciągnąć i zachęcić swoją ofertą konsumentów. Nasza oferta oprócz szerokiej gamy produktów do spersonalizowanych nadruków, obejmuje kompleksową obsługę w tym zakresie – od projektu, aż po finalny produkt. Wykonujemy na życzenie klienta nadruki na opakowaniach według indywidualnych wzorów. Każde nasze zlecenie jest wykonane starannie, szybko i zgodnie z życzeniem klienta.

Wypowiedź powstała na potrzeby publikacji:
NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – SIERPIEŃ-WRZESIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 11.09.2019
Aktualizacja: 11.09.2019