Gdzie warto wybrać się podczas GinWeeka?

Udostępnij artykuł

[POD NASZYM PATRONATEM] Moda na gin rozkwita w polskich barach! Już od 1 do 19 czerwca Goście będą mogli skosztować zestawu modnych koktajli w festiwalowej cenie 39 zł za 2 koktajle.

Steam Bar | Warszawa

Kusi wnętrzem w stylu steampunk, który przeniesie gości w sam środek epoki wiktoriańskiej. Barman uraczy odwiedzających klasycznym koktajlem Beefeater London Dry Gin z tonikiem. Także nieco bardziej rozbudowaną kombinacją ginu Beefeater z gimletem i rieslingiem, z dodatkiem rumianku i limonki.

Hilo Bistro & Bar | Kraków

Znajduje się na krakowskim Kazimierzu. Wystrój GinBaru przeniesie gości na słoneczną hawajską plażę. Barman z okazji trwającego Festiwalu wyczaruje koktajl na bazie ginu Beefeater z dodatkiem toniku. Drugą propozycją z zestawu jest Beefeater London Dry Gin macerowany w liściach limonki z dodatkiem orszady, ogórkowego kordiału i różanej sody.

Gin w roli głównej

Może Gin Chill | Poznań

Może Gin Chill to miejsce, gdzie goście będą mogli skosztować ginowych koktajli, ale także zamówić tapasy oraz desery. Barman specjalnie na GinWeek skomponował zestaw dwóch koktajli w ziołowej, orzeźwiającej odsłonie. Pierwszą propozycją z festiwalowego menu jest koktajl na bazie ginu Beefeater z dodatkiem toniku. Druga propozycja Smash This Brasil zdecydowanie wprawi gości w wakacyjny klimat. To twist składający się z ginu Beefeater z dodatkiem świeżej bazylii, soli morskiej, oliwy z oliwek, limonki, brazylijskiego różowego pieprzu oraz odrobiny słodyczy.

Ovo Bar & Restaurant | Wrocław

To eleganckie miejsce, zlokalizowane w sąsiedztwie wrocławskiego Starego Miasta. Barman uraczy kubki smakowe trunkami na bazie Beefeater London Dry Gin w dwóch wersjach. Pierwsza dla tych lubiących nieco bardziej klasyczne klimaty, czyli gin Beefeater z tonikiem. Wersja druga, mocno kwiatowa, to gin infuzowany kwiatami klitorii z syropem lawendowym, sokiem z cytryny oraz dodatkiem prosecco.

Tres Toros | Warszawa

To klimatyczny GinBar zlokalizowany w Elektrowni Powiśle. Pierwszy koktajl to kombinacja Beefeater London Dry Gin, toniku oraz cytrusów. Druga opcja w zestawie to bomba smaków składająca się z Beefeater London Dry Gin, Lillet Blanc, likieru pomarańczowego, soku z limonki oraz białka.

Od 1 do 19 czerwca goście będą mogli skosztować zestawu modnych koktajli w festiwalowej cenie 39 zł za 2 koktajle. Rezerwacji można dokonywać już teraz na stronie restaurantclub.pl/ginweek.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 31.05.2022
Aktualizacja: 19.01.2023