Glovo dostarczy zamówienia McDonald’s podczas Kortowiady

Udostępnij artykuł

Gracz z rynku delivery uruchomi na terenie festiwalu specjalny punkt odbioru zamówień złożonych za pomocą aplikacji. Nie zabraknie także zaplanowanych specjalnie na tę okazję konkursów, zniżek i promocji. Inicjatywa Glovo to pierwsze tego typu rozwiązanie oferowane przez aplikację delivery na imprezie masowej. Wybrane produkty z McDonald’s będzie można zamówić i odebrać bez przerywania zabawy.

Glovo McDonald's

Jak to będzie działać?

Bezpośrednio na terenie tegorocznej Kortowiady Glovo przygotuje swój pick-up point. Będzie on działał podczas drugiego, trzeciego i czwartego dnia olsztyńskich juwenaliów. Użytkownicy aplikacji Glovo bawiący się na imprezie będą mogli zamówić ulubione zestawy z McDonald’s i odebrać je ze wspomnianego punktu odbioru. Dania będzie można zjeść w komfortowych warunkach, bowiem zaraz obok punktu Glovo będzie zlokalizowana strefa chill out McDonald’s.

Olsztyńskie juwenalia to impreza znana w całej Polsce, a nawet poza jej granicami. Tego typu wydarzenie to wyzwanie logistyczne dla organizatorów, aby zapewnić dostęp do niezbędnej infrastruktury i usług. Dzięki szybkim dostawom z Glovo ułatwimy studentom oraz wszystkim uczestnikom wydarzenia dostęp do ulubionego jedzenia. Nasz pick-up point to pierwsze tego typu, innowacyjne rozwiązanie, ale jesteśmy przekonani, że spodoba się naszym użytkownikom. Już teraz planujemy więcej takich inicjatyw mówi Katarzyna Lodwick, Regional Manager w Glovo.

Kortowiada to imprezowa wizytówka Olsztyna. Co roku robimy wszystko, by była nie tylko bezpieczna, ale także spełniająca coraz wyższe wymagania uczestników. Cieszę się, że tegoroczna edycja będzie wyróżniać się tak nowoczesną usługą, jak możliwość zamówienia jedzenia z ulubionej restauracji wprost na teren festiwalu. Sądzę, że to bardzo pomysłowy element wspierający dobrą zabawę. Co ważne, pokazuje także, jak innowacyjne rozwiązania stosujemy w Olsztynie mówi Piotr Wałejko, Przewodniczący Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie.

Promocje festiwalowe od Glovo

Glovo nie zapomniało także o dedykowanych promocjach i atrakcjach dla festiwalowiczów. Podczas olsztyńskich juwenaliów będzie obowiązywała m.in. promocja w wysokości 20 zł zniżki dla nowych użytkowników na pierwsze zamówienie. Wystarczy użyć kodu KORTOWIADA. Uwagę studentów przyciągną także liczne konkursy z nagrodami i kodami rabatowymi.

Nie zabraknie również promocji na zamówienia z sieci restauracji McDonald’s. Bowiem pick-up point to część czerwcowej kampanii McDonald’s i Glovo o nazwie „Brakuje tylko Maka?”. Z kodem „SMACZEK” uczestnicy olsztyńskich juwenaliów będą mogli liczyć na darmową dostawę (przy zamówieniu od 35 zł).Jesteście gotowi na festiwalowe emocje podczas 61. Juwenaliów Olsztyńskich? Glovo zadba o to, by niczego Wam nie zabrakło, a 2 czerwca głośno krzyknie „zabawa start!”!

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 02.06.2022
Aktualizacja: 02.06.2022