GORT Partnerem portalu Horecanet.pl

Polski producent kompleksowych rozwiązań i urządzeń przeznaczonych dla profesjonalnej gastronomii dołącza do grona elitarnych Partnerów portalu Horecanet.pl i korzysta z oferty przeznaczonej dla firm zainteresowanych skuteczną, intensywną, wielopłaszczyznową komunikacją B2B o szerokim zasięgu, skierowaną do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!

Fabryka Maszyn Gastronomicznych GORT od prawie 20 lat śledzi trendy branżowe na całym świecie. Sukcesywnie wsłuchujemy się w potrzeby polskich i międzynarodowych klientów, produkując najwyższej jakości wyposażenie i rozwiązania dedykowane, dopasowane w sposób elastyczny do potrzeb rynku. Naszym celem jest zapewnienie i dostarczanie inwestorom narzędzi do efektywnego prowadzenia biznesu od pomysłu do realizacji.

Dzięki nieustannym inwestycjom w infrastrukturę produkcyjną i magazynową fabryki zlokalizowanej w Białymstoku, urządzenia marki GORT są produkowane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych dostępnych na rynku rozwiązań technologicznych. Liczny zespół konstruktorów i technologów z wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowana załoga produkcyjna, a także wewnętrzny system jakości, daje nam możliwości kontroli procesów konstrukcyjno-produkcyjnych na każdym ich etapie.

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu możliwości oraz korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt:

BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.