Gort ponownie Partnerem portalu Horecanet.pl

Udostępnij artykuł
Polski producent kompleksowych rozwiązań i urządzeń przeznaczonych dla profesjonalnej gastronomii po raz kolejny dołącza do grona elitarnych Partnerów portalu Horecanet.pl. Korzysta z oferty przeznaczonej dla firm zainteresowanych skuteczną, intensywną, wielopłaszczyznową komunikacją B2B o szerokim zasięgu, skierowaną do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!
Gort partnerem portalu
Gort ponownie partnerem Horecanet.pl

Fabryka Maszyn Gastronomicznych GORT od prawie 20 lat śledzi trendy branżowe na całym świecie. Sukcesywnie wsłuchujemy się w potrzeby polskich i międzynarodowych klientów. Produkujemy najwyższej jakości wyposażenie i rozwiązania dedykowane, dopasowane w sposób elastyczny do potrzeb rynku. Naszym celem jest zapewnienie i dostarczanie inwestorom narzędzi do efektywnego prowadzenia biznesu od pomysłu do realizacji.

Urządzenia marki GORT są produkowane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych dostępnych na rynku rozwiązań technologicznych. Dzięki nieustannym inwestycjom w infrastrukturę produkcyjną i magazynową fabryki zlokalizowanej w Białymstoku. Możliwości kontroli procesów konstrukcyjno-produkcyjnych na każdym ich etapie dają nam liczny zespół konstruktorów i technologów z wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowana załoga produkcyjna. Także wewnętrzny system jakości.

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B. Wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl. Także organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu możliwości oraz korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt:

Biuro Reklamy BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Kontakt z Redakcjami BROG B2B

Milena Kaszuba-Janus
redaktor naczelna Nowości Gastronomicznych
redaktor Horecanet.pl
tel. 664 463 066
m.kaszuba@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świata Hoteli
redaktor Horecanet.pl
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096
k.stepniak@brogb2b

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.01.2022
Aktualizacja: 05.01.2022