Grycan ma już 35 swoich punktów w stolicy

Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą się już cieszyć nową lodziarnio-kawiarnią Grycan – lody od pokoleń, zlokalizowaną w nowo otwartej Galerii Młociny. Punkt znajduje się na poziomie 2 i dysponuje miejscami siedzącymi dla 14 gości przy sześciu stolikach.

– Centra  handlowe to duża część naszego biznesu. Staramy się być dostępni dla naszych gości w atrakcyjnych lokalizacjach, zarówno wzdłuż reprezentacyjnych ulic w centrach miast, jak i w kompleksach handlowych. Dlatego nie mogło nas zabraknąć w Galerii Młociny. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Bielan i nie tylko, na rzemieślnicze lody, ciasta z własnej pracowni cukierniczej czy aromatyczną kawę – mówi Zbigniew Grycan, właściciel sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Nowa lodziarnia znajduje się na warszawskich Bielanach, w Galerii Młociny przy ul. Zgrupowania AK Kampinos 15, w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie, w pobliżu stacji metra Młociny, z bezpośrednim dostępem do linii tramwajowych i autobusowych.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

Lodziarnio-kawiarnia Grycan usytuowana jest na poziomie 2 i dysponuje miejscami siedzącymi dla 14 gości przy sześciu stolikach. Dodatkowo, goście lokalu mogą korzystać ze stolików w ogródku wewnętrznym i zewnętrznym w strefie foodcourt. W nowym punkcie dostępne są 24 smaki lodów przygotowywanych rzemieślniczymi metodami, według rodzinnych receptur. Wśród nich znajdują się lody tradycyjne, sorbety z owoców, lody jogurtowe oraz nowość – przygotowywane na miejscu smaki deserowe. W menu można znaleźć również wyśmienite desery lodowe, ciasta, torty i torty lodowo-bezowe oraz aromatyczne kawy na bazie specjalnie wyselekcjonowanej, włoskiej mieszanki. Ofertę uzupełniają uwielbiane przez gości chrupiące rurki z bitą śmietaną i soki 100 proc. z owoców.

Lokal jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 22.00 oraz w niedziele od 10:00 do 21:00.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.