Helena Pinkowska dyrektorem nowego hotelu ibis Styles Szczecin Stare Miasto

Udostępnij artykuł

Dotychczas pełniła rolę dyrektora generalnego hotelu ibis budget Szczecin. Helena Pinkowska będzie odpowiedzialna za prowadzenie nowego hotelu Grupy Orbis w Szczecinie (161 pokoi), którego otwarcie zaplanowane jest w tym roku. Nową funkcję obejmie 1 marca br.

Helena Pinkowska jest hotelarką z pasją. Ma ponad 20 lat doświadczenia w branży. Do Grupy Orbis dołączyła w 2002 roku jako recepcjonistka w hotelu ibis Szczecin Centrum. Później rozwijała swoje kompetencje i z sukcesem pełniła funkcje kierownicze. Wspierała również hotel ibis Poznań Stare Miasto w obowiązkach zastępcy dyrektora hotelu. Od września 2013 pełniła rolę dyrektora generalnego hotelu ibis budget Szczecin. Aktywnie uczestniczyła w programach rozwojowych. Wraz ze swoim zespołem hotelowym ibis Szczecin Centrum zdobyła nagrodę “Złote Drzewo” w kategorii Team Management. Za projekt, w którym pracownicy mogli zamieniać się rolami, mając możliwość pracy na różnych stanowiskach. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Turystycznej w Szczecinie.

ibis Styles Szczecin Stare Miasto to nowa inwestycja Orbisu, która powiększy portfolio grupy o 161 pokoi. Otwarcie hotelu nastąpi w historycznej części Szczecina. W obiekcie znajdzie się restauracja Winestone, WineBar, sale konferencyjne, strefa fitness, a także parking podziemny.

Grupa Orbis

Orbis to największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe. Posiada ponad 70 hoteli w sześciu krajach regionu: w Czechach, na Litwie, w Polsce, Rumunii, Słowacji, a także na Węgrzech. Hotele działają pod markami należącymi do Grupy Accor tj.: Sofitel, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles, a także ibis budget. Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorInvest, inwestor, właściciel i operator hotelowy z pozycją lidera w Europie. Inwestorem Orbisu jest AccorInvest.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 10.02.2022
Aktualizacja: 10.02.2022