Henry Kruse Polska powalczy o tytuł Supplier od The Year FPH 2019

Udostępnij artykuł
Przedstawiciele firmy spotkają się z hotelarzami niezależnymi z całej Polski, inwestorami, kilkudziesięcioma kupcami, dyrektorami i prezesami z sieci podczas czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. Henry Kruse Polska weźmie również udział w konkursie Supplier of the year, którego rozstrzygnięcie nastąpi na zakończenie XIV Forum Profit Hotel 2019 (11 grudnia, Marriott Warsaw Hotel).
Geneva Green H11

Henry Kruse Polska na polskim rynku istnieje od 26 lat. Jest firmą o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Centrala wraz z magazynem znajduje się w Bielanach Wrocławskich. Oddziały zlokalizowane są także w Krakowie oraz Markach (Warszawa), od niedawna funkcjonuje również sklep online www.kruse.pl.  Asortyment to ponad 10 tys. produktów najwyższej jakości. Firma współpracuje z największymi światowymi koncernami oraz lokalnymi producentami. Stałe kontakty z producentami oraz aktywne uczestnictwo w targach, sympozjach, szkoleniach są gwarancją dostępności wszystkich nowości pojawiających się na rynku. W ramach działalności Henry Kruse Polska zapewnia kompleksowe zaopatrzenie hoteli w każdym zakresie funkcjonowania. Oferta zawiera produkty przeznaczone dla restauracji hotelowych, kuchni, pokoi i łazienek, korytarzy, sal konferencyjnych, pralni oraz części SPA. Ponad to, oferuje profesjonalne środki do utrzymania czystości i najnowocześniejsze systemy higieniczne znanych marek, do każdej strefy hotelowej.

W ofercie znajdują się najwyżej jakości kosmetyki hotelowe, w tym galanteria hotelowa, m.in. włoskiego producenta GFL Skin Care, który tworzy produkty do pielęgnacji ciała, mydła, żele pod prysznic, szampony i kremy oraz akcesoria hotelowe. Produkty dostępne są w kilku liniach m.in.: ANYAH, HOPAL, OSME, OSME BABY & KIDS – green certified brands, oraz ACCA KAPPA, GALIMARD, PRIJA i inne. Każdy produkt GFL produkowany jest z największą starannością, z najwyższej jakości składników i jest przebadany dermatologicznie. Każda formuła jest wynikiem rygorystycznego procesu, który gwarantuje doskonałe właściwości i wysoką skuteczność produktów. Marka GFL Skin Care łączy w sobie dążenie do realizacji potrzeb najbardziej wymagających konsumentów z poszanowaniem środowiska. Kosmetyki i akcesoria GFL to inwestycja nie tylko w dobrej jakości produkt, ale również w środowisko  naturalne, ponieważ produkcja odbywa się z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Obok kosmetyków i galanterii hotelowej, nasza oferta to przede wszystkim produkty do utrzymania czystości i higieny. Papiery toaletowe, czyściwa, ręczniki papierowe w listkach, w roli, typu ZZ, ekologiczne, 100% caluloza lub z makulatury + systemy dozowania, środki chemiczne do każdego pomieszczenia, odświeżacze powietrza, oczyszczacze powietrza oraz wózki hotelowe i maszyny sprzątające – to tylko niewielka część naszej bogatej oferty.

Henry Kruse Polska, wraz ze swoim portfolio to gwarancja kompleksowej obsługi każdego obiektu. Dzięki szybkim oraz bezpośrednim dostawom z „jednej ręki” nasi Klienci zyskują coś jeszcze: oszczędność czasu i pieniędzy, sprawniejszą obsługę obiektu i tym samym większe zadowolenie Gości. Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalne doradztwo oraz porady ze strony naszych wykwalifikowanych doświadczonych opiekunów handlowych, którzy zawsze, z chęcią dzielą się wszelkimi rozwiązaniami optymalizującymi funkcjonowanie danego hotelu. Ponad to, Klienci mogą składać zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego 24h/dobę, gdzie znajduje się bogata oferta produktowa oraz konsultanci, którzy na bieżąco, za pośrednictwem live chat, wspierają i służą pomocą w przypadku wszelkich wątpliwości.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

SUPPLIER OF THE YEAR 2019
PRESTIŻ • ZAUFANIE ODBIORCÓW • SUKCES SPRZEDAŻOWY

W konkursie Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2019 biorą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora HoReCa, które zgłosiły i opłaciły swój udział w XIV Forum Profit Hotel 2019 jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas wieczornej Gali na zakończenie XIV Forum Profit Hotel 2019.

Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

Organizatorem jest BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.12.2019
Aktualizacja: 05.12.2019