ibis Music wraca na trasę

Udostępnij artykuł

Po niemal dwóch latach ibis MUSIC wraca na trasę rozpoczynając premierą na Sziget Festival 2022. Jedno z największych muzycznych i kulturalnych wydarzeń w Europie skupia wiodących artystów z całego świata. W tym roku marka ibis wraz z lifestylowym programem lojalnościowym ALL – Accor Live Limitless połączyły siły w ramach Europe Stage. Festiwal startuje w środę 10 sierpnia i potrwa sześć dni.

Muzyka od zawsze jednoczyła ludzi bez względu na wiek, pochodzenie czy płeć, a także pozwoliła przetrwać wyjątkowo trudne czasy. W tym roku ibis MUSIC wraca ponownie do Budapesztu na Sziget Festival. Dzięki połączeniu sił z ALL prezentuje festiwalowiczom Europe Stage rozbrzmiewającą świeżymi dźwiękami. Tuż po festiwalu marka organizuje dwa koncerty we Wrocławiu i również w Warszawie. Wystąpią tam zespoły z Sziget, a także początkujące lokalne , zgodnie z filozofią programu.

Świeże i angażujące dźwięki Europy

Od środy 10 sierpnia ibis i ALL serwują line-up alternatywnych, a także kreatywnych dźwięków serwowanych przez wchodzących artystów występujących na jednym z największych festiwali muzycznych w Europie. Przez sześć dni Europe Stage będzie miejscem dla nowych doznań dla wszystkich entuzjastów muzyki szukających inspiracji. Oferując podróż przez świeże, a także alternatywne kompozycje z krajów takich jak: Portugalia, Francja, Holandia, Wielka Brytania, Kanada czy nawet Nowa Zelandia.

Scenę otworzy występ włoskiej grupy Ponzio Pilates, która łączy elementy etnicznej muzyki i tańca z elektronicznymi dźwiękami lo-fi, gwarantując elektryzujący performance. Angielskie duo Nova Twins z 2 udanymi albumami pełnych hitów rozgrzeje publiczność do czerwoności. Węgierski zespół The Anahit zaprosi do zanurzenia się w świat dark popu wymieszanego z elementami R&B inspirowanymi armeńską mitologią.

Z kolei Duńska piosenkarka i producentka Eefje de Visser nauczy publiczność nowego słowa: “bitterzoet” (słodko-gorzki) za pomocą pieczołowicie dobranych dźwięków synth-popowych. SURMA szykuje symfoniczny występ z kobiecym wokalem i elementami heavy metalu, które zachwycą miłośników cięższych brzmień. Włoska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka z wieloma rolami telewizyjnymi na swoim koncie Margherita Vicario niczym prawdziwa supergwiazda zapewni charyzmatyczne show w odcieniach indie popu.

Multi-instrumentalne duo z Ukrainy Krapka;KOMA pokaże publiczności jak łączyć sensualne brzmienia i głosy z elektronicznymi bitami. Muzyczną przygodę na scenie zakończy występ zespołu Müller Péter Sziámi And Friends, którego liderem jest sławny węgierski poeta, tekściarz, wokalista i reżyser.  

Pełny line-up artystów występujących na scenie ibis x ALL Europe Stage można znaleźć na stronie: https://szigetfestival.com/en/programs#!/s.

ibis MUSIC wciąż odkrywa nowe dźwięki

Partnerstwo z Sziget Festival to kolejna odsłona i kontynuacja programu ibis MUSIC. Jego celem jest jednoczenie miłośników muzyki z całego świata wraz z wchodzącymi artystami i muzykami. Marka w ten sposób chce wspierać początkujące zespoły. Dając im przestrzeń do występów na żywo w hotelach ibis, festiwalach i wydarzeniach muzycznych z całego świata.

Muzyka zawsze jednoczyła ludzi bez względu na wiek, płeć czy miejsce zamieszkania. Zawsze była w sercu marki ibis, której filozofią i misją jest tworzenie autentycznych i znaczących relacji. Dlatego jesteśmy podekscytowani, że po trudnych dwóch latach możemy wrócić. Pozwalać ludziom z całego świata tworzyć kolejne wspomnienia w akompaniamencie muzyki. Do tego poszerzać muzyczne horyzonty melomanów o nowe i świeże brzmienia podkreśla James Wheatcroft SVP Marketing & Brands Accor.

Z Sziget do Polski

Sziget Festival to nie koniec muzycznych działań ibis. Marka planuje także dwa koncerty w Polsce, na których wstąpią artyści ze sceny ibis x ALL oraz początkujący lokalni twórcy. Pierwszy z koncertów odbędzie się w środę, 17 sierpnia w hotelu ibis Wrocław Centrum, gdzie wystąpią: Saya Noé i LUNA. Węgierska piosenkarka i autorka tekstów Saya Noé w swoich utworach zanurza się w emocjonalne spektrum miłości i cierpienia w dźwiękach z gatunku indie pop, inspirowanego Laną del Rey czy Lykke Li. LUNA to polska artystka, pasjonatka magii i astrologii, którą zaklina w eteryczne oraz tajemnicze słowa i brzmienia. Na kolejny z koncertów zaprasza ibis Warszawa Stare Miasto, gdzie w środę 23 sierpnia wystąpią, wspomniany wcześniej zespół The Anahit i Zalia, która uchodzi za jedną z najbardziej obiecujących polskich wokalistek młodego pokolenia.

Na kanałach social media ibis w trakcie tego lata można zobaczyć ekskluzywny content, a także wywiady z artystami, materiały z backstage. Również wziąć udział w konkursach czy wydarzeniach organizowanych przez markę. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://ibis.accor.com/news-and-events/ibis/ibis-music.pl.shtml

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj – czerwiec 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.08.2022
Aktualizacja: 11.08.2022