Julius Meinl poszukuje agentów

Udostępnij artykuł
Założona w 1862 roku firma jest jedną z najstarszych palarni na świecie i kultową wiedeńską marką kawy. Jakość jest rodzinnym znakiem firmowym od pięciu pokoleń. Kawy i herbaty sprzedawane są w ponad 50 tys. hoteli, kawiarni i restauracji w 70 krajach na całym świecie.

Zostań Agentem Julius Meinl

W związku z dynamicznym rozwojem, Julius Meinl Polska poszukuje do stałej współpracy Agentów do sprzedaży kompleksowych rozwiązań dla branży HoReCa. Formuła agencyjna (B2B) sprawdza się na większości z 70 rynków, na których działa Julius Meinl. Cieszy się dużą popularnością ze względu na atrakcyjny model ‘win win’ i brak kosztów związanych z rozpoczęciem współpracy.

Zapewniamy kompleksowe szkolenia obejmujące zagadnienia związane z produktami, urządzaniami, jak również technikami baristycznymi. Marka dostęp do pełnego wsparcia doradczego i pokrywa koszty związane z inwestycją w nowe kontrakty oraz części do serwisowania urządzeń.
Poszukuje do stałej i długofalowej współpracy spółek działających w branży HoReCa lub indywidualnych agentów chcących rozpocząć swoją przygodę z kawą.
Aktualnie trwają poszukiwania Agentów w następujących miastach +/-150km: Wrocław, Poznań, Rzeszów, Lublin, Białystok.
 


Osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt z Aleksandrą Kielak, dyrektorem sprzedaży Julius Meinl Polska: a.kielak@meinlcoffee.pl.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE kwiecień – maj 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 29.11.2021
Aktualizacja: 29.11.2021