KFC organizuje mistrzostwa e-sportowe

Udostępnij artykuł
Bedzie to pierwszy taki turniej w Europie Środkowej. W ramach imprezy drużyny z Polski, Czech i Węgier będą mogły wziąć udział w mistrzostwach Counter-Strike: Global Offensive. KFC Battle to międzynarodowy projekt organizowany przez KFC, skierowany do młodych talentów z Europy Środkowo-Wschodniej w różnych dziedzinach, od koszykówki, przez amatorskie konkursy dla wokalistów i raperów, aż po e-sport.

W 2018 roku KFC zorganizowało już siódmą edycję KFC Battle, a po raz pierwszy projektowi towarzyszył turniej e-sportowy w Europie Wschodniej.  Był to ukłon marki w stronę e-zawodników zaangażowanych w dynamiczny świat gier komputerowych.

W tym roku, po raz pierwszy w historii KFC Battle w turnieju e-sportowym, będą mogły rywalizować również zespoły z Europy Środkowej. Aby zaangażować jak najwięcej fanów e-sportu, marka zdecydowała się na udział w mistrzostwach Counter-Strike: Global Offensive – jednej z najpopularniejszych dyscyplin e-sportowych w regionie. Chcąc wziąć udział w finałowym etapie turnieju, zespoły CEE muszą przejść przez otwarte i zamknięte kwalifikacje online na FACEIT.

E-sportowi zwycięzcy zostaną wyłonieni podczas Wielkiego Finału KFC BATTLE, który odbędzie się 13-14 lipca w Moskwie. Dwa zespoły CS: GO będą rywalizować o wyjątkową nagrodę. Zwycięska drużyna CS:GO odwiedzi The StarLadder Berlin Major 2019, największy turniej tego roku organizowany w Niemczech. Podczas tych wydarzeń najlepsi będą mogli obserwować, jak wiodące na świecie, profesjonalne drużyny grają na żywo. Ponadto na zwycięski team czekać będzie specjalna nagroda niespodzianka.

Otwarte kwalifikacje do KFC BATTLE odbywać się będą w każdy weekend od 11 maja do 2 czerwca br. Zamknięte kwalifikacje dla drużyn z Europy Środkowo-Wschodniej odbędą się 7-9 czerwca br. Rejestracja do udziału w turnieju dla drużyn CEE jest dostępna pod linkiem: http://kfcbattle.gg/eng/  Mistrzostwa są otwarte dla każdego amatorskiego zespołu składającego się z graczy od 14 do 30 lat. Udział w zawodach jest bezpłatny.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – KWIECIEŃ  2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 24.04.2019
Aktualizacja: 25.04.2019