KFC tego lata stawia na napój shake

Udostępnij artykuł

Jak twierdzi marka hitem tegorocznego lata niezaprzeczalnie będzie shake. Wielbiciele tego napoju znajdą go w KFC w wariacjach smakowych sezonu w ofercie KFC Deluxe Shakes. Fani letnich bitów poznają piosenką „Shake” w wykonaniu Julii Żugaj. W ramach współpracy influencerki z marką powstał utwór inspirowany napojem z KFC. Będzie można go usłyszeć podczas najbliższej trasy koncertowej artystki.

Oferta KFC Deluxe Shakes pojawia się w letnim menu restauracji KFC niezmiennie od kilku lat. Co roku delikatnie zmieniają się preferencje smakowe gości restauracji, a w tym sezonie w KFC królują czekolada i krówka. Tego lata do wyboru są wersje klasyczne: Shake Deluxe Wanilia, Shake Deluxe Truskawka i Shake Deluxe Czekolada oraz cieszące się ogromną popularnością Shakes Deluxe U.S. Peanut Butter i właśnie Shake Deluxe Krówka.

Do współpracy przy tegorocznej ofercie KFC Deluxe Shakes została zaproszona Julia Żugaj, influencerka i uczestniczka Team X.

SWEETS & COFFEE wydanie pierwsze 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Piosenka na lato

KFC zależało, aby ofertę KFC Deluxe Shakes wspierała osoba pełna energii, która czerpie radość z życia pełnymi garściami, a do tego jest wiarygodna w przekazie dla swoich odbiorców. A Julia właśnie taka jest i za to kochają ją miliony fanówpowiedział Szymon Dyjach, Buzz & Appreciation Manager w KFC.

W ramach współpracy powstała piosenka pt. „Shake”. Do piosenki powstał bardzo teledysk nawiązujący do stylistyki lat 70/80. Dodatkową niespodzianką dla fanów Julii i shake’ów jest challenge, który artystka przygotowała na Tik Toku. Julia zachęca w nim do naśladowania jej ruchów będących częścią choreografii z teledysku.

Kocham jedzenie i muzykę, więc kiedy tylko KFC zwróciło się do mnie z propozycją wspólnego projektu, niemal od razu miałam w głowie pierwsze słowa kawałka „Shake”. Razem z moim teamem mieliśmy ogromną frajdę i swobodę w tworzeniu materiału, a efekt końcowy zdecydowanie przeszedł najśmielsze oczekiwania. To murowany kandydat na przebój tego latapowiedziała Julia Żugaj.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 27.06.2022
Aktualizacja: 27.06.2022