Konferencja Kobieta Hotelarz za nami!

Udostępnij artykuł

8 marca w hotelu Willa Port w Ostródzie odbyła się konferencja Kobieta Hotelarz, zorganizowana przez Polskie Hotele Niezależne. Wydarzenie otworzyła prezes zarządu Elżbieta Lendo, witając wszystkich  uczestników, również w języku ukraińskim. Czasopismo Świat Hoteli i portal Horecanet.pl objęły spotkanie patronatem medialnym.

Konferencja Kobieta Hotelarz

Nie wolno nam było zapomnieć. Musieliśmy oddać szacunek i przekazać wyrazy wsparcia wszystkim walczącym i potrzebującym pomocy Ukrainkom i Ukraińcom. Nierzadko hotelarzom, tym bardziej, że nasza branża solidaryzuje się z nimi w szczególny sposób, ale też udziela realnej pomocy od początku tej okrutnej wojny – powiedziała Elżbieta Lendo, prezes zarządu Polskie Hotele Niezależne.

Otwarcie Konferencji uświetnił odczytany od pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy list do uczestniczek Konferencji. Podkreśliła w nim m.in. umiejętność jednoczenia i budowania kultury dzielenia się i współpracy między sobą kobiet. Zwróciła uwagę na ogromny wkład kobiet w hotelarstwo w Polsce, podziękowała również za natychmiastowe zaangażowanie hotelarzy w niesienie pomocy Ukrainie.

konferencja kobieta hotelarz adamczyk

Wysoką rangę wydarzeniu nadał udział zaproszonych gości, w tym znanych kobiet sukcesu ze świata kultury i biznesu. Jak Justyny Adamczyk, Agnieszki Hyży, Odety Moro, Doroty Ostrożańskiej, Beaty Tadli, Ewy Wilmanowicz czy Grażyny Wolszczak.

konferencja kobieta hotelarz

Panel Kobieta Hotelarz

Uczestniczki Konferencji mogły inspirować się również wystąpieniami wielu znanych kobiecych osobowości z branży hotelarskiej, jak np. Adrianna Biernatowicz, Renata Gorecka, Małgorzata Morek, Anna Olszyńska, Beata Piosik, Joanna Preisner podczas panelu Kobieta Hotelarz. Prowadzony był przez redaktor naczelną Świata Hoteli – Karolinę Stępniak.

konferencja kobieta hotelarz

W czasie kuluarowych rozmów, ale przede wszystkim paneli/wykładów dotykających problematyki branży, zawodu hotelarza i kobiet, nie zabrakło okazji do czerpania z wiedzy i wymiany doświadczeń.

Ideą przewodnią wydarzenia było podkreślenie i promowanie roli kobiet w turystyce, ich codzienny, często niedoceniony wkład w budowanie wizerunku polskiego hotelarstwa. Nas, organizatorów Konferencji cieszy przede wszystkim liczny udział w wydarzaniu wielu cudownych i inspirujących kobiet, które na co dzień bardzo zapracowane znalazły czas, żeby wziąć w niej udział i stworzyły naprawdę wyjątkową, pełną pozytywnych emocji atmosferę, sprzyjającą do nawiązania nowych, mocnych relacji. Cieszymy się, że w Konferencji wzięli udział również panowie. Wiemy już, że pojawiło się wiele nowych płaszczyzn do działania w branży i pomysłów na obiecujące, naprawdę ciekawe projekty. Najciekawsze, zapewne niebawem będą realizowane, a ich celem będzie m. in. współdziałanie na rzecz rozwoju i promocji naszej branży. No cóż, kobiety zawsze mierzą wysoko! – podkreśla Elżbieta Lendo.

Serdeczne wyrazy uznania i podziękowania dla Was Dziewczyny, za to że byłyście i pamiętajcie „Padłaś, powstań, załóż koronę i zasuwaj”. Dziękuję również Partnerom i sympatykom Konferencji i do zobaczenia niebawem na CAMPACH HOTELAREK – dodała prezes PHN.

konferencja kobieta hotelarz

To jeszcze nie koniec!

Konferencja Kobieta Hotelarz to było pierwsze z zaplanowanych przez Polskie Hotele Niezależne wydarzeń promujących kobiety w hotelarstwie w ramach ogólnopolskiej akcji „Rok kobiet”.

Na kolejne, Campy Hotelarek, organizatorzy już dziś serdecznie zapraszają.

Pierwszy CAMP WODA/TANIEC/ZMYSŁY 21.04.22 r.,

Drugi CAMP ZIEMIA/WINO/UMYSŁ 20.06.22 r.,

Trzeci CAMP OGIEŃ, SŁOŃCE, CIAŁO 4-9.11.22 r.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: PHN

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 10.03.2022
Aktualizacja: 12.01.2023