Krowarzywa wspiera Fundację Zwierzęca Polana

Udostępnij artykuł
Najpopularniejsza wegańska burgerownia, zaangażowała się w akcję, której celem jest poprawa losu zwierząt – tych towarzyszących, jak psy, ale i gospodarskich – jak krowy, konie czy świnie.

Najlepszym dowodem tego działania jest Jurek – byk, który został uratowany przed pójściem na rzeź. Dlatego w styczniu w restauracjach Krowarzywa we wszystkich miastach (Warszawa, Kraków, Białystok, Wrocław, Gdańsk, Toruń i Rzeszów) pojawił się nowy burger miesiąca – BezJurex, nazwany tak na cześć przesympatycznego byka, którego uratowała fundacja. 10 proc. ze sprzedaży burgera zostanie przeznaczone na pomoc Zwierzęcej Polanie.

BezJurex jest dostępny tylko w styczniu. Jest oczywiście wegański, a jego głównymi składnikami są jarmuż, kasza jęczmienna i pestki dyni.

Akcję wspierają gwiazdy takie jak Katarzyna Warnke czy Piotr Stramowski, ale pomóc w ramach akcji „Ty syty i Krowa żywa” może każdy. Wystarczy w styczniu odwiedzić lokal Krowarzywa i zamówić pysznego, zdrowego BezJurexa, a 10 proc. z jego sprzedaży zostanie przekazane na działania Fundacji.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.01.2019
Aktualizacja: 08.01.2019