Leonardo Hotels otwiera drugi obiekt w Krakowie

Udostępnij artykuł

Zgodnie z zapowiedzią o ekspansji, Grupa planuje otwarcie czwartego hotelu w kraju i drugiego pod marką Leonardo Boutique. Obiekt otworzy się dla gości jeszcze w trzecim kwartale tego roku.

Leonardo Hotels Central Europe proponuje swoim klientom cztery marki: Leonardo, Leonardo Royal, NYX Hotels i Leonardo Boutique. Właśnie ta ostatnia po raz drugi pojawi się w Krakowie. Jeszcze w trzecim kwartale 2022 roku goście będą mogli odwiedzić Leonardo Boutique Kraków City Center.

Nowa inwestycja w Krakowie to realizacja obietnicy właściciela naszej marki – Davida Fattala, na temat planów wzrostu Leonardo Hotels w Europie i w Polsce. To także namacalny dowód rozwoju firmy i wyraźny znak końca czasu niepewności dla hotelarstwa w naszym regionie. Zakup został sfinansowany przez Fattal European Partnership w ramach specjalnie powołanego funduszu inwestycyjnego. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli ogłosić kolejne inwestycje w naszym krajuwyjaśnia Paulina Kołodziejczyk, Multi Property Manager Leonardo Hotels w Polsce.

Nowy obiekt to butikowy hotel przeznaczony dla wymagających i ceniących sobie komfort gości. W ofercie zostanie udostępnionych 60 pokoi różnych kategorii, przestronne lobby z restauracją i barem, a także klimatyczny taras na parterze. W planie obiektu przewidziano niekonwencjonalne przestrzenie „fun zone” i powierzchnię przeznaczoną dla małych spotkań biznesowych.

Nowy obiekt Leonardo Hotels na mapie Krakowa

Leonardo Boutique Kraków City Centre zlokalizowany będzie w ścisłym centrum miasta. Oferuje dogodny dojazd zarówno z lotniska, jak i z Dworca Głównego. Obiekt znajduje się w odległości krótkiego spaceru od zakola Wisły i Zamku Królewskiego na Wawelu, a jednocześnie blisko Rynku Głównego. Dla gości, którzy odwiedzą Kraków w celach turystycznych rekreacyjnych, hotel oferuje także bliskość popularnych wśród Krakowian Błoń, Parku Joradana i Lasu Wolskiego. W pobliżu zlokalizowany jest również otwarty w tym roku Leonardo Boutique Kraków Old Town.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.07.2022
Aktualizacja: 11.07.2022