Grycan za namową wnuków wprowadza nowy smak lodów

Udostępnij artykuł

Lody Tutti Frutti to nowość w ofercie lodziarnio-kawiarni. Powstały za namową wnuków Państwa Grycan, które od zawsze marzyły o takich lodach. Tutti Frutti to nie tylko kompozycja owocowego smaku gumy balonowej oraz błękitnego koloru, ale także prawdziwa, rodzinna historia, która łączy pokolenia.

Tutti Frutti to najnowsza lodowa propozycja lodziarnio-kawiarni, która powstała z uwagi na… nasze wnuki. To właśnie one były dla nas główną inspiracją. Musimy przyznać, że wręcz domagały się stworzenia tego smaku. Stanęliśmy więc na wysokości zadania i stworzyliśmy lody z dziecięcych marzeń, wykorzystując wyłącznie naturalne składniki. Zapraszamy wszystkich do lodziarnio-kawiarni, aby spróbować naszego nowego specjału! – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka marki Grycan – Lody od pokoleń.

Nowość w sieci lodziarnio-kawiarni wytwarzana jest z naturalnych składników. Podstawą lodów Tutti Frutti jest śmietanka kremówka, owocowy smak został uzyskany dzięki naturalnemu aromatowi, w którym dominuje tropikalna nuta mieszanki banana oraz pomarańczy. Błękitną barwę uzyskano dzięki spirulinie.

Lody Tutti Frutti są dostępne we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan w Polsce, a doskonałą okazją, aby ich spróbować jest Dzień Dziecka. Tradycyjnie już, 1 czerwca w każdym lokalu sieci Grycan – Lody od pokoleń, każdą kulkę lodów można będzie kupić jedynie za 2 zł.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 30.05.2022
Aktualizacja: 19.01.2023