Łódzka Sukcesja rozwija ofertę gastronomiczną

Udostępnij artykuł
Centrum handlowo-rozrywkowe  wzbogaciło się o kolejnego najemcę. Nowy lokal zajął prawie 800 mkw. na parterze i poziomie -1.  W ciepłych miesiącach do dyspozycji klientów będzie też zewnętrzny taras (ponad 80 mkw.).  Five to nowa marka na łódzkim rynku, specjalizująca się przede wszystkim w kuchni włoskiej. Restauracja oferuje m.in. szeroki wybór pizzy, makarony, sałatki i autorskie dania szefa kuchni, którym jest rodowity Włoch. W menu są też burgery. Jej atutem jest przestronne i nowocześnie zaaranżowane wnętrze.

To kolejny nowy lokal gastronomiczny w Sukcesji. O dwa punkty – bar Sushi GO i naleśnikarnię Golden Crepes – powiększyła się w ostatnich miesiącach strefa food court na poziomie 1. Oprócz lokali międzynarodowych sieci, jak McDonald’s, KFC, Burger King czy Subway działa w niej również m.in. Rajskie Jadło, serwujące dania tradycyjnej kuchni polskiej. Poza food courtem funkcjonują popularne kawiarnie:  Starbucks Coffee, Grycan, Coffee to Go czy Chude Ciacho z dietetycznymi ciastami i deserami.

– Sukcesywnie uatrakcyjniamy ofertę kulinarną, dając klientom coraz większy wybór. Dzięki różnorodności formatów gastronomicznych Sukcesja jest dobrym miejscem zarówno na szybki posiłek, jak i na spotkanie biznesowe czy ze znajomymi – mówi Andrzej Dratwicki, prezes REM Sukcesja, spółki zarządzającej Centrum.

Sukcesja powstała blisko ścisłego centrum Łodzi, w sąsiedztwie Expo Łódź, Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego PŁ i  nowych osiedli mieszkaniowych. Na ponad 128 tys. mkw. powierzchni całkowitej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu mieszczą się pasaż handlowy ze strefą food court i część rozrywkowa m.in. z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem Helios. Klienci mają do dyspozycji dwupoziomowy parking na ponad 1 tys. miejsc. Inwestorem jest spółka Fabryka Biznesu.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

 

Opublikowano: 29.01.2019
Aktualizacja: 29.01.2019