Louvre Hotels Group: Grzegorz Uszycki i François Delattre na nowych stanowiskach kierowniczych

Udostępnij artykuł
Początek nowego roku przyniósł dwie zmiany w strukturze organizacyjnej w Europie. Grzegorz Uszycki objął nową funkcję Director of Operations – Poland. François Delattre został powołany na stanowisko Director of Operations – Europe.

Wieloletnie doświadczenie Grzegorza Uszyckiego w branży hotelarskiej obejmuje pracę na stanowiskach kierowniczych w sieciach Accor i Orbis. Uszycki dołączył do Louvre Hotels Group w 2014 roku jako General Manager trzech hoteli w Warszawie (Première Classe, Campanile i Golden Tulip) oraz Regional Director of Central Region. Z dniem 1 lutego objął nowe stanowisko Director of Operations – Poland. W realizacji nowych wyzwań będzie korzystał z zasobów wiedzy i umiejętności zgromadzonych podczas kariery, obejmującej pracę w Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i w Europie.

Zawsze czerpałem wielką satysfakcję zawodową ze współpracy z ludźmi, którzy podzielają moją pasję do branży hotelarskiej. Tym bardziej cieszy mnie praca dla Louvre Hotels Group i możliwość kierowania tak wspaniałym zespołem zaangażowanych profesjonalistów. To dla mnie wielki zaszczyt i fascynujące wyzwanie. Jestem pewien, że wspólnie osiągniemy spektakularne rezultaty – mówi Grzegorz Uszycki.

François Delattre współpracuje z Louvre Hotels Group od ponad 13 lat. Odpowiadał za koordynowanie nowych otwarć hoteli działających pod markami LHG. Chodzi o cały świat, w tym w Maroko, Brazylię oraz Indię. W 2019 roku przejął nadzór operacyjny nad dwoma krajami – Polską i Niemcami. Jako Director Integration Management, kontynuował rozpoczęte wcześniej projekty integracyjne. W tym roku uczyni kolejny krok w ścieżce zawodowej, przyjmując nowe cele i obowiązki na stanowisku Director of Operations – Europe.

Cieszy mnie perspektywa nowych wyzwań związanych z nadzorem operacyjnym nad obiektami LHG w całej Europie. Szczególnie w tym kluczowym dla branży hotelarskiej okresie. Jestem przekonany, że dzięki połączonemu doświadczeniu i wysiłkowi naszych zespołów regionalnych na całym kontynencie, nasze europejskie portfolio niezmiennie będzie rosło w siłę. Zarówno pod względem ilościowym, jak i jakościowym – mówi François Delattre.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.03.2021
Aktualizacja: 10.03.2021