Małgorzata Denier ponownie w Sofitel Warsaw Victoria

Udostępnij artykuł

Po rocznej przerwie – związanej z realizowaniem zamiłowania do podróży – do Sofitel Warsaw Victoria powróciła na stanowisko dyrektor sprzedaży i marketingu Małgorzata Denier. Dorota Korpaczewska, która pełniła tę rolę przez ostatni rok, będzie wspierać dział sprzedaży jako zastępca dyrektora.

Małgorzata Denier i Dorota Korpaczewska
Małgorzata Denier i Dorota Korpaczewska

Nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń, każdy dzień daje możliwość odkrycia czegoś pięknego – mówi Małgorzata Denier.

Małgorzata Denier zanim dołączyła w 2014 roku do warszawskiego hotelu Sofitel, była związana z hotelem Holiday Inn Warszawa w latach 1999-2012, a później z Mercure Warszawa Centrum, który powstał w jego miejscu.

Dorota Korpaczewska do rodziny Sofitel Warsaw Victoria dołączyła w 2010 roku jako specjalista ds. sprzedaży MICE. Od 2017 roku pełniła funkcję zastępcy dyrektora sprzedaży. Największą pasją Doroty jest film. Studiuje Nowe Filmoznawstwo na Uniwersytecie SWPS. W wolnych chwilach gotuje, odkrywając przede wszystkim nowe smaki w kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

O Sofitel Warsaw Victoria

Hotel zlokalizowany w samym sercu Warszawy, przy pl. Piłsudskiego, nieopodal Teatru Wielki, Ogrodu Saskiego czy Zamku Królewskiego. Posiada 368 pokoi usytuowanych na pięciu piętrach, w tym 75 pokoi luxury oraz 33 apartamenty. Pokoje wyposażone są w telewizor LCD, luksusowe łóżko MyBed, bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi.

Źródło: Sofitel Warsaw Victoria

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 29.03.2022
Aktualizacja: 12.01.2023