Marcin Ziobro dyrektorem generalnym H15 Luxury Palace

Udostępnij artykuł

Jest związany z branżą turystyczną od ponad 20 lat. Teraz Marcin Ziobro przejął stery w krakowskim obiekcie – H15 Luxury Palace, którym zarządza Dobry Hotel.

Marcin Ziobro w trakcie studiów na krakowskiej AWF na kierunku Turystyka i Rekreacja, rozpoczął karierę zawodową jako organizator turystyki. Następnie związał się z segmentem hotelarskim. Pracował między innymi dla grupy Orbis/Accor. Początkowo jako kierownik ds. konferencji i bankietów w Novotel Kraków City West. W niedługim czasie awansował na stanowisko kierownika ds. sprzedaży korporacyjnej. W styczniu 2013 r. dołączył do zespołu Vienna International Hotels & Resorts. Objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu andel’s Hotel Cracow i Chopin Hotel Cracow. Marcin Ziobro W 2016 roku został dyrektorem Hilton Garden Inn Kraków Airport. Później związany był także z Pałacem Bonerowski i siecią Best Western. Pracował również jako asystent i wykładowca na publicznych i prywatnych uczelniach. Także jako niezależny trener biznesu. Prowadził szkolenia w zakresie sprzedaży, obsługi klienta i zrównoważonego rozwoju dla branży hotelarskiej.

Marcin Ziobro dyrektorem krakowskiego obiektu

To pięciogwiazdkowy hotel usytuowany w Krakowie na ulicy św. Jana 15. W tym samym miejscu znajdował się wcześniej Pałac rodziny Lubomirskich. Jednej z najbogatszych polskich rodzin w okresie nowożytnym. H15 Palace to połączenie piękna architektury Starego Miasta w Krakowie, a także nowoczesnego designu wewnątrz kilku budynków. Z różnych okresów, połączonych w jeden obiekt. Hotel oferuje 71 różnorodnych pokoi i apartamentów wyposażonych w meble włoskie, francuskie i polskie.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 08.02.2022
Aktualizacja: 11.01.2023