Marta Kustosz prelegentką i moderatorką XIV Forum Profit Hotel 2019

Udostępnij artykuł
Hotelarz, coach rozwoju zawodowego, właścicielka Praktyka Zmian, stała autorka tekstów do czasopisma Świat Hoteli, jak co roku, potwierdziła udział w organizowanym przez nas najważniejszym w Polsce spotkaniu hotelarzy. Marta Kustosz wygłosi prezentację i poprowadzi dyskusję w bloku pt.: „Dojrzała organizacja – nowatorskie metody i kluczowe korekty”. Tegoroczna edycja odbędzie się już 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Marta Kustosz prowadzi doradztwo w zakresie realizacji inwestycji hotelowych. Pracę w branży hotelarskiej rozpoczęła w 2007 roku jako specjalista ds. sprzedaży w spółce Orbis. Później związana była m.in. z firmą COHM oraz Centrum Dikul Hotel. W 2014 roku objęła stanowisko dyrektor w Diune Hotel & Resort. Ostatnio pełniła tę funkcję w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort. Od zawsze, priorytetem w każdym miejscu jest dla niej zespół. Wierzy, że zaangażowanie, odpowiednie zmotywowanie i zgranie grupy wpływa na jakość wykonywanej pracy, co dostrzegają i zarządzający obiektami, i goście. Aktywnie wspiera menadżerów w rozwoju zawodowym, sięgając po najskuteczniejsze narzędzia i techniki. Absolwentka Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego im. Oskara Langego we Wrocławiu.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

Organizator – redakcja czasopisma Świat Hoteli oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, któremu towarzyszy ósma edycja bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – PROFIT HOTEL AWARS 2019 oraz trzecia edycja konkursu dla dostawców – SUPPLIER OF THE YEAR 2019.

W PROGRAMIE WYDARZENIA:
rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2019 oraz Supplier of the Year 2019.
To wszystko odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 20.11.2019
Aktualizacja: 20.02.2022