Marzena Hajn szefem kuchni w Batida Catering

Udostępnij artykuł
Po zmianie dyrektora generalnego, którym od stycznia jest Agata Krzykowska, firma wzmacnia zespół. Nowa szefowa kuchni jest związana z cateringiem i gastronomią od 23 lat.

Zaczynała od pomocniczych stanowisk w kuchni, gdzie z czasem dostrzeżono jej talent kulinarny i smak dzięki czemu awansowała na kolejne stanowiska aż została szefem kuchni. Przez kolejne lata pracowała z kuchnią grecką, hiszpańską i polską, obsługując również najważniejsze, międzynarodowe kolacje dyplomatyczne, jakie odbywały się w tym czasie w Polsce, m.in. z udziałem brytyjskiej rodziny królewskiej czy Baracka Obamy. W ostatnich latach prowadziła autorską kuchnię w restauracji Piąta Ćwiartka w Arkadach Kubickiego oraz była Szefową Kuchni Cateringu Kręgliccy.

Tworząc dania często wracam myślami w moje rodzinne strony – w kujawsko-pomorskie. To kuchnia mojego dzieciństwa, która nieustająco mnie inspiruje. Lubię wykorzystywać takie właśnie znane, swojskie smaki ale w zmienionej, unowocześnionej wersji – tak powstała słynna kaczka sprzedawana w Batidzie z pieczonymi buraczkami z żurawiną i kopytkami – mówi Marzena Hajn.

Batida poczuła potrzebę poszukiwania nowych smaków, nasi Klienci cateringowi coraz częściej zachęcali nas do sięgania po dania z różnych zakątków świata i kuchni regionalnej. Postanowiliśmy zmienić się dla nich i zaprosić do współpracy utalentowanego, z ogromną pasją, niezwykle otwartego i kreatywnego Szefa Kuchni. Marzena Hajn wniosła nową jakość do firmy. Tworzymy autorskie projekty – Spiżarnię Marzeny, boxy cateringowe czy zupełnie nowatorki projekt kuchni roślinnej, który niedługo ujrzy światło dzienne – komentuje Agata Krzykowska, dyrektor generalny w Batida.

Batida, to firma rodzinna, która w tym roku obchodzi 30-lecie działalności. Batida to dwie prężnie działające i uzupełniające się linie – cukiernicza z czterema butikami na terenie Warszawy, oferująca piękne i pyszne ciasta, mono porcje oraz cateringowa obsługująca kompleksowo wydarzenia eventowe oraz e-sklep.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.10.2020
Aktualizacja: 22.10.2020