Modernizacja lublińskiego McDonald’s zakończona

Otwarta w 1997 r. restauracja była pierwszym obiektem marki w Lublinie. Po pięciomiesięcznym remoncie otrzymała ona nowoczesny wystrój, więcej miejsc dla gości oraz pełną strefę kawiarnianą McCafé. W piątek 9 listopada swoich gości ponownie przyjmie McDonald’s przy ul. Chemicznej 5 w Lublinie.

Lokal w nowej odsłonie ma 106 miejsc siedzących – to o 24 miejsca więcej niż przed modernizacją. Zmotoryzowani goście nadal będą mogli korzystać z linii McDrive oraz 22 miejsc parkingowych. Goście mogą teraz korzystać z dotykowych kiosków do samodzielnego zamawiania i rozbudowanej strefy kawiarnianej McCafé z bogatym asortymentem kaw, herbat i ciast.

W dniu ponownego otwarcia restauracji na gości czeka promocja w postaci 0,5 litra Coca-Cola Zero gratis przy zakupie każdego McZestawu, Chicken Boxa lub sałatki Kurczak Premium.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Restauracja, została urządzona w nowoczesnym stylu, z dużymi motywami graficznymi w kształcie liter i meblami w odcieniach żółci, czerni i bieli współgrającymi z kolorami naturalnego drewna.

Restauracja będzie czynna codziennie w godzinach 6:00 – 24:00. W godzinach porannych dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące m.in. na jajkach, świeżym pieczywie i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje popularna oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Oferuje też darmowy dostęp do internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 40 pracowników i 12 menadżerów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.