Mövenpick kontynuuje ekspansję w Szwajcarii

Udostępnij artykuł
Szósty obiekt, należący do Accor, powstał w Bazylei. Zaprojektowany przez cenionych projektantów przyciąga eleganckim i nowoczesnym wystrojem wnętrz. Okolica parku Baloise tuż przy dworcu kolejowym SBB zapewnia przyjemne otoczenie i dogodne połączenia z całą Europą.
Design

Koncepcję Mövenpick Hotel Bazylea stworzyli znani architekci z zespołu Miller & Maranta. Klimatyczne wnętrze nosi podpis słynnego twórcy, Matteo Thuna, który czuwał nad całym projektem. Ich dziełem jest 19-piętrowy budynek mieszczący 234 pokoje i 30 apartamentów (w tym apartament prezydencki).

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM <<

Jedzenie i smaki

Restauracja PURO z otwartą kuchnią łączy specjały latynoamerykańskie z tradycyjnymi smakami Azji i najlepszymi produktami regionalnymi serwowanymi w kameralnej i przyjaznej atmosferze. Szefem kuchni jest Argentyńczyk Pablo Löhle. Znany w branży za wyznaczanie nowych i zaskakujących trendów, wcześniej związany z Grand Hotel Les Trois Rois w Bazylei. Mieszczący się na parterze MP’s Bistro & Bar z odkrytym tarasem stanowi idealne miejsce spotkań dla mieszkańców i gości hotelowych. Śniadania, dania sezonowe i regionalne, koktajle i wina to tylko niektóre z pozycji z restauracyjnego menu.

Biznes
Moevenpick_Hotel_BaselRestaurant_Puro_DetailsHR_Group-JPG.JPG

Mövenpick Hotel Bazylea gwarantuje szereg udogodnień dla gości biznesowych, pretendując do miana istotnej lokalizacji biznesowej na mapie Szwajcarii. Do ich dyspozycji jest ultranowoczesne centrum konferencyjne z elastyczną powierzchnią 2 000 m2. Stylowa sala barowa na 5m umożliwia organizację uroczystości nawet dla 600 osób. Przestronne foyer z naturalnym oświetleniem to idealne miejsce na początek czy przerwy kawowe. Hotel oferuje także sale konferencyjne i sale narad zlokalizowane na drugim i trzecim piętrze. Gwarantują indywidualny wystrój i wielofunkcyjność połączoną z widokiem na miasto.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.09.2021
Aktualizacja: 23.09.2021