Najnowszy Sweets & Coffee już na rynku!

Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży docierające do właścicieli lokali niezależnych typu kawiarnie, cukiernie, lodziarnie i piekarnie, prezesów, zarządów i „kupców” z sieci, ekspertów, analityków, architektów oraz biur projektowych. Ponadto czasopismo jest dodatkowo dystrybuowane i promowane na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży HoReCa w Polsce.

Na naszej okładce właściciele wyjątkowego miejsca. Robert i Małgorzata Piwońscy przy wsparciu całej rodziny prowadzą piekarnię, w której wypiekają chleb, bez żadnych dodatków i polepszaczy, niezmiennie od prawie 65 lat! To niezwykłe miejsce zlokalizowane w Łomiankach, robi wrażenie, a po rozmowie i spróbowaniu ich niezwykłych wypieków może być tylko lepiej! Rozmowę z osobami, które walczą o dobre i prawdziwe piekarnictwo znajdzie Państwo na str. 16-22.

Grzegorz Bartosiewicz, z cukierni Sweet Home przedstawia pomysły na wielkanocne wypieki, a Agnieszka Klimczak z tortownia.pl tortowe trendy na 2019 rok (uwaga: oglądanie zdjęć grozi wysokim prawdopodobieństwem wyprawy po coś słodkiego!:-)) W dziale poświęconym kawie, Marcin Rusnarczyk z Etno Cafe skompletuje niezbędnik baristy oraz Jakub Gilżyński z Coffee Journey zaprezentuje metody parzenia tego wyjątkowego napoju.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <


Egzemplarze czasopisma trafiają bezpośrednio do:

•  niezależnych właścicieli kawiarni, cukierni, lodziarni, piekarni;
•  zarządów spółek będących właścicielami sieci gastronomicznych;
• „kupców” z największych sieci bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, zaopatrzenie, wyposażenie, inwestycje itp.;
• architektów, doradców inwestycyjnych i ekspertów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Zachęcamy również do kontaktu z redakcją. Jeśli otwierają Państwo nowy lub kolejny lokal, wprowadzają nowości do oferty warto nas o tym poinformować!

Czasopismo wydawane jest przez BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciela magazynów: Świat HoteliNowości Gastronomiczne, Sweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt
BROG B2B
Biuro Reklamy
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
tel.: 664 463 083, 22 290 66 11, z.pak@brogb2b.pl

Redakcja
Milena Kaszuba- Janus, redaktor rynku gastronomicznego
tel. 664 463 066, m.kaszuba@brogb2b.pl

Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
tel.: 664 463 096, k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.