NINE’s Restaurant & Sports Bar otwarte dla gości. Co można znaleźć w menu lokalu Roberta Lewandowskiego?

Udostępnij artykuł
Ponad 1300 mkw. plus już wkrótce całoroczny ogród kibica z fontanną pośrodku. Cztery poziomy zabytkowej XIX-wiecznej Warzelni – serca Browarów Warszawskich. Każda strefa to inne doświadczenia – zarówno kulinarne, jak i te kibica. Inna historia, lecz ta sama miłość do sportu. Już dziś, we wtorek 5 października NINE’s Restaurant&Sports Bar, którego udziałowcami są Robert Lewandowski, Jacek Trybuchowski oraz Jerzy Krzanowski, otworzy drzwi dla swoich gości. Przez pierwsze dni lokal będzie funkcjonował bez rezerwacji.
www.facebook.com/ninesrestaurantsportsbar

Restauracja będzie czynna od godz. 12:00 do 23:00 od poniedziałku do czwartku i w weekendy do 24:00. Sports Bar w godz. 17:00-24:00 od poniedziałku do czwartku i w weekendy do 2:00. W przypadku wybranych transmisji sportowych godziny zamknięcia będą wydłużone.

Menu NINE’S to inspiracja kuchnią amerykańską w połączeniu z azjatyckim i polskim twistem. Karta Dań jest propozycją dla fanów lekkich przekąsek, skrzydełek, zaskakujących smaków i formy wydania burgerów. Do tego azjatyckie liście, purple bowls, super foods, roślinne zamienniki, czy niskoglutenowe dania. W całym koncepcie skosztować będzie można wypiekanych na miejscu rzemieślniczych pretzli, na których oparty jest m.in. Antipasti Pretzel Bar.

W ofercie baru uwagę gości będzie przykuwać Almond Milk Bar, czyli koktajle na bazie odżywczego świeżo “wyciśniętego” migdałowego “mleka” własnej produkcji (migdały są przecież najzdrowszą przekąską sportowców J). Oferta menu w restauracji oraz Sports Bar będzie się różnić.

Sports Bar to krótka karta, lecz jak mówi kreator menu Tadeusz Muller “najmocniejszy skład”. To przede wszystkim pozycje do dzielenia, jak Sharing Buckets, czyli kubełki wypełnione amerykańskimi klasykami finger snacks, które będą idealnym sprzymierzeńcem podczas pełnych emocji sportowych rozgrywek.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Niepodważalną gwiazdą Sports Barowej reprezentacji będą jednak zdecydowanie Smash Burgers, które w ostatnich latach stały się jednym z ulubionych street foodowych dań w USA. W pierwszym składzie zobaczymy także m.in. skrzydełka, żeberka i pełne witamin bowle, które zrównoważą rozgrywkę cięższych smaków.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.