North Fish z pierwszym lokalem w Wielkiej Brytanii

Udostępnij artykuł
Marka w przyszłym roku będzie obchodzić swoje 20 urodziny. Przez ten czas sieć restauracji stała się liderem w Polsce i vice liderem w Europie, pod względem ilości punktów, w kategorii miejsc oferujących dania z ryb, owoców morza i vege.

4 października North Fish po raz pierwszy otworzył się poza Polską. I od razu w uznawanym za najlepszy projekt handlowy w Europie Westfield Stratford City. Londyński North Fish jest pierwszym z planowanych na kolejne lata. North Food Ltd., spółka zależna North Food Polska S.A., ma ambitne plany stworzenia w UK sieci liczącej nie mniej niż 50 restauracji (aktualnie w Polsce 45 lokali).

Punkt w Westfield Stratford City wyróżnia się nowoczesnym designem i nie sposób go nie zauważyć w ogromnym food court centrum. Fani North Fish znajdą tutaj wszystkie swoje ulubione pozycje menu, a nawet trochę więcej, bo uwzględnione zostały również upodobania Brytyjczyków. Charakterystyczna, niebiesko-turkusowa, ręcznie wykonana glazura w kształcie rybiej łuski jest również w UK. Ponadto całkiem nowe witryny i po raz pierwszy w historii North Fish cyfrowe menuboardy.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 06.10.2021
Aktualizacja: 06.10.2021